Тягнибок 22 червня виведе на вулиці тисячі львів’ян

Лідер "Свободи" закликав людей 22 червня виходити на вулиці з фотографіями їхніх родичів, які були замордовані в енкаведистських тюрмах.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" закликає львів’ян 22 червня масово вийти на вулиці, щоб "поставити крапку" на провокаціях заїжджих "гастролерів". Про це 29 травня заявив голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок, виступаючи у Львові на опозиційному вічі.

"Давайте 22 червня візьмемо фото наших родичів, які були замордовані в енкаведистських тюрмах, в тім числі в період 22-28 червня, коли енкаведистам патронів не вистачало і вони живцем закопували, замуровували в стінах тюрем. Прийдемо з тими знимками, зі священиками, і будемо згадувати про мільйони українців, які віддали життя заради нас з вами", - запропонував Тягнибок.

За його словами, 22 червня не тільки "Свобода", а кожен українець, кожен львів'янин має вийти на вулицю. "Якщо нас буде не тисячі, а десятки тисяч, то скільки б тих гастролерів зі злим серцем і з паскудними намірами не приїхало, вони нічогісінько не зроблять. Наша масовість поставить крапку на тих провокаціях", - цитує його прес-служба "Свободи".

"Вони нас лякають 22 червня. Подивіться, яка масова кампанія почалася: ми приїдемо, ми тим "хахлам" покажемо їхнє місце, покажемо, як вони повинні себе поводити. Чим далі, тим більше, ми чуємо таких незрозумілих, абсолютно зухвалих закликів", - зазначив Тягнибок.

"А як ви думаєте, чому вони вчепилися 22 червня, що їм потрібно у Львові? З однієї причини: бо їм не вдалося зреалізувати своїх підлих планів 9 травня. Ми разом з вами зупинили зухвалу провокацію, яка була запланована", - додав він.

Лідер "Свободи" наголосив, що 22 червня у Львові можна відзначати хіба що "День відкритих дверей енкаведистських тюрем".

"Почитайте свідчення, як це було: йшов по Львову у вишиванці, схопили і посадили, а потім люди приходили впізнавати тіла своїх дітей, батьків, братів, сестер… Ми що – цього не пам'ятаємо? А вони що – не розуміють, яка може бути реакція, коли топчуться по найсвятішому – по пам'яті? Люди добрі – де їхня совість, як вони можуть це творити? Отут, ті з червоними прапорами за кілька днів знищили тисячі львів'ян тільки тому, що вони українці", - заявив Тягнибок.

Як відомо, 9 травня у Львові сталися сутички між прихильниками і супротивниками святкування Дня Перемоги. Інцидент викликав обурення Росії: націоналісти начебто відібрали в співробітників російського консульства вінок зі стрічкою державного прапора РФ і розтоптали його.

Лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що Комуністична партії України і Комуністична партія Російської Федерації мають намір 22 червня провести спільну акцію у Львові з використанням червоних прапорів.

Також стало відомо, що депутати Державної думи Росії мають намір відвідати Львів 22 червня для вшанування пам'яті загиблих у Великій Вітчизняній війні.

У свою чергу львівська влада, побоюючись нових провокацій, закликала усіх політиків утриматись від проведення 22 червня будь-яких масових акцій.

Читайте також:

НУ-НС: святкувати 22 червня не додумалися навіть в СРСР

Затулін: якщо повторюватиметься те, що відбулося у Львові, то вся Росія туди приїде

У Держдумі РФ оголосили зрадниками усіх, хто за Тягнибока і Бандеру

Тягнибок: по Львову з червоними прапорами ніхто ніколи не ходив

У Держдумі РФ оголосили зрадниками усіх, хто за Тягнибока і Бандеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: