Тягнибок буде балотуватися в президенти України

Лідер ВО "Свобода" прокоментував причини успіху своєї політичної сили на виборах у Тернопільській області.

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок готовий до переголосування на виборах Тернопільської обласної ради.

"Думаєте, я буду впиратися, якщо будуть проголошені перевибори? Ні", - заявив політик. Він також наголосив, що впевнений у подальших перспективах "Свободи".

"Сьогодні зламано основний міф, який існував проти нас – що "Свобода" є непрохідною. Це той міф, який нам нав'язувався БЮТ і "Нашою Україною", - зазначив Тягнибок, коментуючи перемогу свого об'єднання на тернопільських виборах.

"Наступні вибори принесуть нам ще вищий результат. Тому, якщо зараз буде оголошено повторне переголосування, ми тільки за! Але я не думаю, що БЮТ покращить свій результат", - також наголосив Тягнибок.

Він, крім того, пообіцяв, що "Свобода" у Тернопільській облраді не буде блокуватися з Партією регіонів. Разом із тим, Тягнибок серед причин успіху своєї політсили на виборах назвав "неправильну поведінку БЮТ".

"Вони показали нескоординованість, розхлябаність, зарозумілість. Вони думали, що переможуть в судах. Ви що, ні в кого навіть сумніві не було! Як інакше, адже БЮТ завжди перемагає у судах! Але особливо по галицькому виборцеві вдарило зближення Тимошенко з російськими царями – Мєдвєдєвим і Путіним. Це був для них особливий удар, і бумерангом це нам допомогло", - зазначив лідер ВО "Свобода".

На питання, чи підтримає Тягнибок Віктора Ющенка на виборах президента, він відповів: "Я сам буду балотуватися. І сподіваюся, що пройду в другий тур".

Нагадаємо, ВО "Свобода" впевнено перемогло на виборах до Тернопільської облради, що відбулися 15 березня. 

За офіційною інформацією, оприлюдненою після обробки 20% бюлетенів, "Свобода" набирає 27,9% голосів виборців. Також до Тернопільської облради проходять "Єдиний центр", Партія регіонів, БЮТ, "Наша Україна", Українська народна партія і Блок Литвина.

Олег Тягнибок раніше заявив, що успіх на тернопільських виборах свідчить про те, що українські націоналісти можуть самотужки потрапити до Верховної ради після наступних парламентських виборів.

Разом із тим, Блок Тимошенко заявив, що вибори на Тернопільщині були сфальсифіковані головою Секретаріату президента Віктором Балогою. БЮТ збирається оскаржувати результати виборів у суді.

Читайте також:

Тягнибок: дорога в парламент нам відкрита

Попередні офіційні результати виборів у Тернополі

БЮТ буде оскаржувати "сфальсифіковані Балогою" вибори

БЮТ програє вибори у Тернополі. Перемагає "Свобода"

ВідеоТягнибок про вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: