Тягнибок: дорога в парламент нам відкрита

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок впевнений, що люди тепер не боятимуться втратити свій голос, віддавши його за націоналістів.

Голова політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок наголошує, що результат очолюваної ним політичної сили на позачергових виборах депутатів Тернопільської облради засвідчив спроможність українських націоналістів самостійно пройти до Верховної ради на наступних парламентських виборах.

“Передвиборчий процес був надзвичайно складним. Це було певне випробування для України і для українців. Його можна оцінювати як певний перелом, перехід від однієї політичної владної епохи до іншої”, - зазначив він, додавши, що “час неідеологічних кольорових мегаблоків з фантиків, гігапартій починає відходити”.

Водночас Тягнибок визнає, що боротьба за місця у Тернопільській облраді ще не завершилася.

“Вони (політичні опоненти ВО “Свобода” – ТСН.ua) так просто не здаються. Вони зубами тримаються за владу, тому й передвиборчі перегони були настільки скандальними. І я не можу сказати, що все це вже завершується. Очікується, напевно, якесь опротестування, якісь подальші намагання зірвати процес формування представницької влади у Тернопільській області і дискредитації переможців цих виборів”, - пояснив він.

Разом із тим Тягнибок зауважив, що не зовсім задоволений отриманим ВО “Свобода” на виборах результатом.

“Ми очікували мати кращий результат. Окрім цього, є певною несподіванкою результати наших опонентів”, - сказав він і наголосив, що з Партією регіонів на Тернопільщині представники “Свободи” не співпрацюватимуть. “Це виключено!”, - наголосив Тягнибок.

Він пояснив, що певною мірою висока підтримка Партії регіонів на Тернопільщині зумовлена як загальним розчаруванням і “гризнею” “помаранчевих” та “білосердечних” між собою, так і впливом на півночі Тернопільської області Української православної церкви Московського патріархату.

“Перемога на тернопільських виборах та ще з таким результатом відкриває нам дорогу в парламент. На цих виборах ми остаточно зламали міф, який існував упродовж останніх років, про непрохідність націоналістів і “Свободи””, - наголосив Тягнибок. – "Ті, хто остерігалися за нас голосувати через можливість зарахування голосів комусь іншому, напевно, вже втратили такі побоювання. Також тернопільські вибори розвіяли міф про те, що нині діючі політичні сили навічно залишатимуться при владі. Політична мапа України зараз почне серйозно змінюватися”, - переконаний Тягнибок.

Він також зауважив, що звинувачення ВО “Свобода” у антисемітизмі і русофобстві є інсинуаціями з метою сформувати в особі українських націоналістів образ ворога.

“Я можу чітко зафіксувати нашу позицію: ми не виступаємо і не виступали проти представників національних меншин, які проживають в Україні. Ми виступаємо лише за захист прав національної більшості, тобто українців, і хочемо, щоб інші з повагою ставилися до нас”, - підсумував політик.

Як повідомляв ТСН.ua, 15 березня відбулись позачергові вибори депутатів Тернопільської обласної ради. За попередніми даними Комітету виборців України, на цих виборах ВО "Свобода" здобула 35% голосів виборців, партія "Єдиний центр" - 14%, Партія регіонів - 10%, БЮТ - 8%, Українська народна партія - 8%, "Народний Союз Наша Україна" - 5% та Блок Литвина - 4%.

Офіційний підрахунок голосів ще не завершений.

Читайте також:

БЮТ буде оскаржувати "сфальсифіковані Балогою" вибори

БЮТ програє вибори у Тернополі. Перемагає "Свобода"

Попередні офіційні результати виборів у Тернополі

На виборах в Тернополі помер секретар дільничої комісії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: