Тягнибок: Друга Світова була війною за Україну

У Києві пройшов круглий стіл, присвячений обговоренню політичної й військової ролі СРСР у розв’язанні Другої світової війни.

Намагання виставити СРСР невинною жертвою агресії, мирною державою, на яку "віроломно напали", сьогодні не витримують жодної політологічної та історичної критики.

Про це заявили представники Всеукраїнського об’єднання "Свобода" під час круглого столу на тему "Роль Москви у розв’язанні Другої світової війни: проекція на сучасність та відповідальність".

Як повідомляє прес-служба ВО "Свобода", учасники круглого столу – українські історики, політологи, журналісти та політики обговорили ідейні джерела московської та комуністичної експансії, політичну та військову роль СРСР у розв’язанні Другої світової війни, а також моральну та політичну відповідальність Російської Федерації як спадкоємиці СРСР.

Зокрема, голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час круглого столу зазначив: "ІІ Світова війна була передусім війною за Україну. Метою і Гітлера, і Сталіна було фізичне знищення української нації і боротьба за світове панування. Українські націоналісти - члени ОУН та УПА - метою власної боротьби означили постання незалежної української держави. З огляду історії – існування нинішньої незалежної України є найвищим підтвердженням на чиєму боці була правда. Сьогодні обов’язком Української держави і президента Ющенка є присвоєння Степанові Бандері звання Героя України".

Заступник голови Київської міської організації ВО "Свобода" Андрій Іллєнко у своїй доповіді додав, що світова експансія з 1917 року була однією з головних ідей більшовиків.

"Спроби більшовиків "з ходу", не закріпившись як слід навіть на території колишньої Російської імперії, розпочати "світову революцію" провалились. Сталін обирає другий шлях і йде на зближення з Німеччиною", - наголосив він.

"Намагання виставити СРСР невинною жертвою агресії, мирною державою, на яку "віроломно напали", сьогодні не витримують жодної політологічної та історичної критики. Очевидно, що СРСР був головним розпалювачем Другої світової війни, це була його доктринальна установка ще з 1917 року, підкріплена традиційним московським месіанізмом та експансіонізмом", - додав один з лідерів столичної "Свободи".

Читайте також:

Тягнибок вимагає заборонити російським матросам ходити по Севастополю

Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

Тягнибок вимагає депортувати патріарха Кирила з України

Тягнибок звинуватив Польщу в антиукраїнській істерії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: