Тягнибок готує революцію проти "українофобського режиму" Януковича

"Свобода" вирішила об'єднатися для боротьби з Януковичем. Щоправда, лише з тими силами, які "усунули зі своїх рядів колишніх комуністів, кагебістів, кучмістів та корупціонерів".

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вирішило об'єднати зусилля опозиційних діячів і сил заради усунення "українофобського режиму" Віктора Януковича.

Про це заявив лідер "Свободи" Олег Тягнибок 18 квітня у Бобринецькому районі Кіровоградської області, повідомляє прес-служба ВО.

"Справжнім виявом об'єднання є не пустопорожні декларації, а дія, реальним результатом якої стане усунення українофобського режиму Януковича та побудова Великої України на засадах національної, соціальної та історичної справедливості", - заявив Тягнибок.

Він зазначив, що останній з'їзд ВО "Свобода" ухвалив рішення про координацію зусиль з усіма державницькими протирежимними силами та участь у всіх опозиційних акціях..

Об'єднувати сили Тягнибок планує з БЮТ, та партіями "Наша Україна" і "За Україну!"

За його словами, "факти свідчать, що в Україні є два реальних об'єднавчих центри: опозиційний на чолі з ВО "Свобода" у місцевих радах Західної України та провладний під крилом Партії регіонів".

Тягнибок заявив, що об'єднатися в одну політичну силу "Свобода" може "лише з тими політичними структурами, які мають спільну з нами ідеологічну основу і здійснили процедуру внутрішньої люстрації, тобто усунули зі своїх рядів колишніх комуністів, кагебістів, кучмістів та корупціонерів". "Об'єднання на інших засадах – популістське і безперспективне", - заявив лідер "Свободи".

Нагадаємо, нещодавно лідер фракції Партії регіонів у Верховній раді, голова Луганської облорганізації Олександр Єфремов заявив, що зовнішній "інвестор" виділив кошти на те, щоб в Україні готували людей, які б реалізували проекти "за варіантом північної Африки". В СБУ, щоправда, цю інформацію заперечили.

Читайте також:

Владі пригрозили російською революцією через українізацію

ПР: Україну чекає доля Лівії і Тунісу, кошти на революцію вже виділено

60% українців готові до акцій протесту, 32% - до вуличних безладів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: