Тягнибок іде у президенти

Олег Тягнибок закликав "повернути владу українцям і зупинити винищення титульної нації в Україні".

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" одноголосно вирішило висунути кандидатом у президенти України свого лідера Олега Тягнибока. Таке рішення "Свободи" було ухвалено на 21-му з’їзді організації.

Участь у голосуванні брали 472 делегати з’їзду.

Олег Тягнибок, виступаючи на з’їзді, закликав "повернути владу українцям і зупинити винищення титульної нації в Україні".

"Сьогодні під загрозою перебувають територіальна цілісність України, національна ідентичність і економічний суверенітет, майбутнє мільйонів українців. Усвідомлюємо, що тільки націоналісти можуть захистити українця від сваволі неукраїнської влади, повернути йому гідність та певність у завтрашньому дні, забезпечити можливість стати господарем власної долі і не почувати себе чужинцем на рідній землі", - заявив новоспечений кандидат у президенти.

"Потрібно усунути космополітичну псевдоеліту, яка сьогодні позбавляє українців майбутнього, а також покарати злочинців, які нищили нашу націю в минулому. Це можна здійснити тільки шляхом докорінного очищення влади через люстрацію і зміну системи влади", - цитує його слова прес-служба ВО "Свобода".

Нагадаємо, 19 жовтня в Україні офіційно стартувала кампанія з виборів президента.

З 20 жовтня по 6 листопада пройде висування кандидатів на найвищу державну посаду, реєстрація кандидатів триватиме до 13 листопада.

Голосування на президентських виборах відбудеться 17 січня 2010 року.

Читайте також:

Литвин розплакався під час висування в президенти

Тимошенко піде в президенти з Майдану

Гриценко та Яценюк принесли документи до ЦВК

Черновецький відмовився від претензій на посаду президента

ВідеоТягнибок іде у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: