Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

"Кремлівська верхівка розпочала повномасштабний наступ на Україну з метою ліквідувати Українську державу", - стверджує ВО "Свобода".

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" назвало різку заяву президента РФ Дмитра Мєдвєдєва щодо "антиросійської" політики українського керівництва брутальним втручанням у внутрішні справи України, зневаженням української нації та інформаційною підготовкою московської експансії в Україну напередодні президентських виборів.

"Цинічне "звернення" президента ворожої держави очевидно пов’язане з поверненням до Росії Гундяєва ("патріарха РПЦ"), який доповів своєму кремлівському начальству про провальні наслідки свого "пасторсько"-розвідувального візиту, незважаючи на лакейське запобігання п’ятої колони та угодовську позицію влади. У Кремлі вирішили, що ідеологічна зброя Москви на українців не діє і треба переходити до неприхованого тотального тиску", - йдеться у заяві ВО "Свобода".

У прес-службі організації зазначають, що ультиматум Мєдвєдєва з’явився на наступний день після того, як він оголосив про внесення до Держдуми РФ законопроекту про використання російських збройних сил за кордоном.

"Хамський тон Мєдвєдєва та його намагання шантажувати українців можливою військовою агресією Росії вказують на те, що кремлівська верхівка вже не грається в дипломатичні фрази, а розпочала повномасштабний наступ на Україну з метою ліквідувати Українську державу", - стверджує ВО "Свобода".

"Реакція на ультиматум кремлівського бонзи зірвала маски з прислужників Москви в Україні. "Передовики" п’ятої колони наввипередки кинулись плазувати перед знахабнілим україноненависником. Знову в унісон зазвучали заяви Партії регіонів, БЮТу і комуністів про підтримку позиції Кремля. Але московські холуї мають пам’ятати - на війні зрадників ліквідовують першими", - говориться у заяві.

На думку свободівців, у тому, що Мєдвєдєв не боїться робити ворожі випади в бік України, також винна нинішня українська влада. "Злочином проти нації, за який доведеться відповідати лжееліті, є розхитування та послаблення авторитету держави, жебрацьке фінансування українських Збройних сил на фоні прямих загроз військової агресії з боку Москви", - зазначають у прес-службі.

"Своїм ультиматумом Мєдвєдєв намагається змусити українців стати малоросами і рабами Москви. Але кремлівським карликам не вдасться підкосити волелюбний українських дух, і жодні залякування і шантаж не подіють", - заявляє ВО "Свобода".

Нагадаємо, 11 серпня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв піддав жорсткій критиці "антиросійський" курс українського керівництва, зокрема президента Віктора Ющенка, і вирішив відкласти приїзд до України нового посла Росії.

У зверненні російського лідера до Ющенка, Мєдвєдєв висловив "глибоку заклопотаність нинішнім, без перебільшення, кризовим станом російсько-українських стосунків". "Те, що ми спостерігаємо в роки Вашого президентства, не можна сприймати інакше, як відхід української сторони від принципів дружби і партнерства з Росією, закріплених у Договорі 1997 року", - додав він.

Читайте також:

Тягнибок вимагає депортувати патріарха Кирила з України

Тягнибока хочуть посадити за "пропаганду фашизму"

Тягнибок вимагає закрити російське консульство в Одесі

Тягнибок звинуватив Польщу в антиукраїнській істерії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: