Тягнибок: метою Кремля є економічна окупація України

Тягнибок заявив, що головним завданням Кремля є повернення України в сферу економічного і політичного впливу Росії.

Стратегічною ціллю Росії є економічна окупація Україні. Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

"Я переконаний, що економічна окупація України є стратегічною лінією Кремля. Мене це не дивує, оскільки так Москва захищає свої інтереси. Головне завдання Кремля - повернути Україну в сферу свого економічного і політичного впливу", - наголосив Тягнибок.

Він також погодився з думкою експертів про те, що активне і "неприродне" зближення керівництва України та Росії також слугує збільшенню підтримки його політичної сили.

"Звичайно, суспільство потребує політичної сили, яка при владі і буде захищати права українців. Адже ніхто не буде віддавати без бою свій будинок, якщо його хочуть забрати", - підкреслив політик.

За словами Тягнибока, існує "велика загроза і небезпека", що така політика зближення України та Росії в політичній сфері може стати чинником поступової втрати економічної незалежності української держави.

"Очевидно, що Віктор Янукович брав певні зобов'язання перед Росією про надання найбільш сприятливих умов для російського бізнесу. Я не виключаю, що мова могла йти також і про цілком конкретні об'єкти української промисловості та державної власності, продаж яких фактично позбавить нашу державу економічної незалежності", - вважає він.

За словами лідера "Свободи", ключовим питанням для України залишається енергетична незалежність.

"Якщо ми не усвідомлюємо, що енергетична незалежність - це базовий чинник збереження територіальної цілісності та національного суверенітету, то ми просто втратимо державу", - підкреслив Тягнибок.

Зазначимо, раніше Тягнибок заявив, що Партію регіонів інструктує Путін, використовуючи схему, за якої до влади прийшов Володимир Путін.

Нагадаємо, 9 листопада під час пікетування Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної виборчої комісії бійці спецпідрозділу "Беркут" побили кількох прихильників ВО "Свобода" та лідера партії Олега Тягнибока.

Як повідомлялося раніше, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" за результатами місцевих виборів одержало більшість депутатських місць в обласних та міських радах Львова та Івано-Франківська.

Читайте також:

Фельдман просить Держдепартамент США розібратися з Тягнибоком

Табачник: Яка мова моя рідна? Спитайте у Тягнибока!

Міліція заперечила, що била Тягнибока

Тягнибока побили бійці "Беркута"

Тягнибок отримав повну владу на Галичині

Люди Тягнибока заблокували виборчком

Тягнибок: Партію регіонів інструктує Путін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: