Тягнибок: Москва боїться мертвого Бандеру

Тягнибок: Москва боїться мертвого Бандеру

Лідер свободівців стверджує, що Москва цілком правильно боїться Бандеру, але українська влада знахабніла, якщо слухається Кремля.

Українська влада своїм рішенням щодо героїзації Бандери зробила все на догоду Москві, яка просто боїться провідника Організації українських націоналістів.

Про це сказав лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

"Нинішня влада не може усвідомити, що Москва боялася живого Бандеру, і зробила все, щоб його знищити. А тепер вони бояться Бандеру мертвого. І правильно роблять", - зазначив він.

На думку Тягнибока, рішення суду щодо визнання недійсним президентського указу про присвоєння Степану Бандері звання Героя України є очікуваним і політичним.

"Це в котре показало, що у нас суди заангажовані і виконують політичні рішення, а не користуються буквою закону. Якщо б вони ухвалювали рішення згідно норм українського права, то звання треба було забирати не тільки в Бандери, виходячи з трактування, що він не може бути Героєм, бо помер до 1991 року. Є близько трьох десятків героїв радянської епохи, які також не дожили до того часу, але подібне звання мають. Їх же ніхто не чіпає", - зауважив Тягнибок.

Політик вважає, що нинішня влада просто знахабніла по відношенню до українців, національної більшості, української історії і традицій.

"Вона танцює під музику Кремля. Українофобія фактично узаконена в нашій державі. Вони не тільки закривають інститути національної пам'яті, українські національні музеї, окуповують національний інформаційний простір. Вони демонстративно показують зневагу до українців. Тим самим у них викликають почуття національної гордості і гідності", - наголосив Тягнибок.

За його словами, "ця бандитська, кремлівська і українофобська влада будує фундамент для національної революції".

"Я не знаю, коли вона відбудеться, але після цього рішення суду вона обов'язково буде. Вони пускаються берега. Для них правила уже не існують. Так робити не можна, бо це вже нахабство, хамство і підлість. Рано чи пізно вони нарвуться", - додав лідер "Свободи".

Нагадаємо, рішенням суду президентський указ "Про присвоєння Степану Бандері звання Герой України" визнаний недійсним. Суд наступного місяця також вирішить доречність героїзації Романа Шухевича.

Читайте також:

Герман: ніякі укази не змусять народ розлюбити Бандеру, Шухевича та Сталіна

Голови трьох облрад щодо Бандери: війна проти українців триває

Шухевичу залишили Героя до 16 лютого

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів