Тягнибок пообіцяв фракцію українських націоналістів у наступному парламенті

Тягнибок на парламентських виборах розраховує на максимальний відсоток голосів і на появу фракції українських націоналістів після виборів.

ВО "Свобода" на парламентських виборах розраховує отримати 7-9% голосів виборців, а після цього обіцяє появу фракції українських націоналістів. Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

"Ми ставимо перед собою завдання - появу фракції українських націоналістів вперше у Верховній раді України", - заявив Тягнибок.

"ВО "Свобода" як позапарламентська партія готова до будь-яких виборів завжди. Всі наші партійні структури працюють фактично в режимі виборчих штабів, тому довго переорієнтувати їхню роботу не потрібно", - сказав Тягнибок.

"Ми розраховуємо на максимальний відсоток голосів. Вже на місцевих виборах дані екзит-полів показали 5% голосів на підтримку ВО "Свобода". При цьому врахуйте, що в розрахунках немає даних по Києву та Тернопільській області, де не проводилися вибори", – зазначив політик.

"Навіть при нинішніх розкладах ми бачимо, що можна замахнутися і на 7%, і на 9% голосів. Однак, хочу підкреслити, що ці місцеві вибори показали основне завдання - зберегти голоси наших виборців", – відзначив Олег Тягнибок.

За його словами, виборча кампанія до місцевих органів влади для "Свободи" "стала продовженням президентської виборчої кампанії і початком нової парламентської кампанії".

Відзначимо, що напередодні народний депутат Олександр Фельдман під час зустрічі із Спецпредставником Держдепартаменту США по боротьбі з антисемітизмом Ханною Розенталь поінформував американську сторону про процеси в Україні та висловив занепокоєння успіхом "Свободи" на виборах.

У розмові зі спецпредставником Держдепу, Фельдман звернув особливу увагу пані Розенталь на зміцнення позицій праворадикальної партії "Свобода" за результатами останніх місцевих виборів в Україні.

Розенталь висловила свою стурбованість зростанням праворадикальних настроїв в Україні та в Європі і заявила про те, що ці процеси є предметом пильного моніторингу.

Читайте також:

Тягнибока побили бійці "Беркута"

"Свобода" розпочала акції протесту через фальсифікації на виборах

Фельдман просить Держдепартамент США розібратися з Тягнибоком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: