Тягнибок: на Україну чекає засилля дешевої робочої сили з Китаю

Олег Тягнибок попередив, що розвиток відносин з Китаєм, яким займається Віктор Янукович, може призвести до того, що "китайці витіснять українців".

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що інтенсивний розвиток українсько-китайських відносин може призвести до витіснення українців з ринку праці та "засилля дешевої робочої сили з Китаю".

"Проблема засилля нелегальних та легальних мігрантів з країн третього світу є проблемою, яка найближчим часом може зруйнувати Україну", - заявив Тягнибок 2 вересня на прес-конференції у Житомирі.

"Ми знаємо, що вступила в дію жахлива норма, згідно з якою з 1 січня 2011 року 150 тисяч нелегальних мігрантів, які незаконно емігрували через територію України в країни Європи і там були "виловлені", будуть переправлені в Україну", - зазначив він.

Для уникнення виникнення згаданої проблеми Тягнибок запропонував владі та парламенту ухвалити новий закон про громадянство.

"Мають бути скасовані усі договори про реституцію, які були підписні владою Віктора Ющенка", - підкреслив він.

Водночас Тягнибок наголосив, що "як український націоналіст водночас не має нічого проти тих національностей в Україні, які толерантно ведуть себе щодо українців та не порушують їхні права".

Нагадаємо, президент Віктор Янукович зараз перебуває з державним візитом у Китаї. Янукович та голова КНР Ху Цзіньтао підписали в Пекіні спільну заяву стосовно всебічного підвищення рівня китайсько-українських відносин, дружби і співробітництва.

Читайте також:

Китай пообіцяв не застосовувати ядерну зброю проти України

Янукович домовився залучити 4 млрд доларів інвестицій з Китаю

Україна домовилася з Китаєм побудувати залізницю "Аеропорт "Бориспіль" - Київ"

Янукович розпочав візит до Китаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: