Тягнибок: нас фінансують ті, хто розчарувався у Майдані (відео)

Лідер ВО "Свобода" заявив, що його партія готується до виборів і має всі шанси потрапити до Верховної ради.

Олег Тягнибок запевняє, що Україна втомилася від чвар у владі і потребує нових політиків. Щодо можливої коаліції між БЮТ та ПР, лідер "Свободи" вважає, що такий союз спробує до кінця послабити роль президента, за що той змушений буде таки розпустити парламент.

"При теперішній ситуації докорінне очищення влади, зміна системи влади – це якраз і буде вихід у цій ситуації", - пропонує Тягнибок.

Відповідаючи на запитання, звідки "Свобода" бере гроші на досить активну рекламу, політик заявив, що основним джерелом є малий та середній бізнес, який в основному розчарувався у теперішній владі.

"У нас створена так звана "економічна рада", яка одержує матеріальні можливості від тих людей, які розчарувалися "помаранчевим" Майданом", - розповів він.

Відповідаючи на запитання, чи не планує ВО "Свобода" відмовитися від радикальних поглядів, Тягнибок заявив, що зараз "радикалізується" усе суспільство. Більше того, на думку політика, в умовах економічної кризи до влади повинні прийти сильні люди.

"У нас такий план (виходу з кризи – ТСН.ua) є – це "Програма захисту українців" і група національно зорієнтованих фахівців", - розповів він.


Також Тягнибок вважає, що Україні не так важливо приєднатися до НАТО, як посилювати свою власну обороноздатність.

"НАТО – це лише один із військово-політичних союзів", - зауважив він. – "Можна дуже хотіти в НАТО, але треба думати, чи хочуть вони нас прийняти до цього свого альянсу. Я думаю, що сьогодні оптимальним для України буде розбудова своїх власних збройних сил".

Одним з найважливіших завдань лідер "Свободи" вважає пошук захисту від можливої військової агресії, в тому числі і збоку найближчих сусідів.

"Нам треба негайно підписувати двосторонні договори між Україною, США та Великобританією як нашими гарантами, які в 1994-му році, коли Україна здала ядерну зброю, підписали договір про можливу військову допомогу у випадку військової агресії, зокрема, з боку Російської Федерації", - впевнений Тягнибок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: