Тягнибок навчив новообраних депутатів правильно працювати

Тягнибок навчив новообраних депутатів, як поводитися так, щоб суспільство побачило, якими насправді мають бути депутати.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок закликав новообраних депутатів не ігнорувати виборців на вулицях, розмовляти з ними і працювати так, щоб суспільство побачило зовсім нових депутатів.

Про це він заявив на зібранні депутатів місцевих рад Львівщини від ВО "Свобода".

Тягнибок зазначив, що "на виборах до місцевих рад 31 жовтня "Свобода" отримала представництво у вісьмох областях України. Це значний успіх".

"Цього разу на сході України ми показали такий самий результат, як чотири роки тому на заході. Ви бачите, скільки бруду зараз ллють на нашу політичну силу. Але це свідчить тільки про одне – вони не тільки нас бояться, вони чудово розуміють, чого можна від нас очікувати. Бо зараз у місцевих радах ми будемо виконувати свої зобов'язання перед виборцями, ми покажемо, якими насправді мають бути депутати. Наші опоненти бояться, що навіть там, де ми маємо невеликі фракції, ми будемо поводитися так, що суспільство побачить: депутати можуть бути іншими, з депутатом можна поговорити на вулиці, його можна про щось попросити і він не відмахнеться від людини, він може працювати стратегічно. Але щоб це сталося, ми передусім маємо змінити самі себе. Нам довіряють люди в цілій Україні. І ми не маємо права зрадити їхню довіру, не маємо права схибити, не маємо права відступити від нашої лінії. Ми відповідаємо не тільки перед собою, своїми виборцями, перед "Свободою", а й перед усією Україною", – зазначив лідер ВО "Свобода".

За повідомлення прес-служби, у заході взяло участь близько 600 депутатів, які здобули мандати до обласної, районних, міських рад Львівської області під час місцевих виборів 31 жовтня.

Читайте також:

Тягнибок розповів, яку зарплату йому платить "Свобода"

Тягнибок отримав повну владу на Галичині

Тягнибок збирається підкорити Східну Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: