Тягнибок назвав дату нового Майдану

Тягнибок готує Майдан, де за нього постоять всі із Донбасу і Слобожанщини. У чесні вибори головний свободівець не вірить.

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" пообіцяв новий Майдан якраз на річницю попереднього. "Брутальні виборчі махінації, фальсифікації результатів голосування, наперед заготовлені бюлетені та підписані чисті виборчі протоколи свідчать, що цю владу нічого не навчив Майдан 2004 року", - заявив Олег Тягнибок під час спілкування з мешканцями Коломиї на Івано-Франківщині 27 жовтня.

За словами Тягнибока, "через 6 років, окрім масштабних фальсифікацій, "каруселей", підкупу та залякування регіонали так нічого і не навчилися. "Позавчора ми отримали інформацію про масштабний друк фальшивих бюлетенів на виборах до Івано-Франківської обласної ради в друкарні "Кубекс". Як виявили сьогодні – фальшують бюлетені і до міської ради Івано-Франківська", – наголосив він.

"Безкарності влади немає меж. Підконтрольні регіоналам комісії по всій Україні готують підписати порожні протоколи підрахунку голосів. Виборчі комісії фактично діють в ручному режимі та виконують будь-які вказівки влади. Для прикладу: масово незаконно виносять попередження кандидатам від опозиції, чи, як на Київщині, реєструють кандидатами від Партії регіонів всупереч закону і здоровому глузду громадян Російської Федерації. Готуються виборчі каруселі та запущені технології мережевого маркетингу для підкупу виборців. Влада відчуває повну безкарність і, здається, готова перейти межу. Але паралельно своїми нахабними діями режим Януковича підштовхує націю до нового Майдану", – зазначив лідер ВО "Свобода".

"Символічно, що саме на річницю Листопадового зриву влада кидає виклик українцям та сама підштовхує їх на Майдан.

Тільки цього разу майдан не буде кольоровим, він буде українським. Я маю глибокий сумнів, що хтось із Донбасу чи Слобожанщини приїде захищати нинішній режим. Бо замість покращення життя – кожен працюючий та пенсіонер на Сході отримав рабський Трудовий та Податковий кодекси", – резюмував Тягнибок.

Нагадаємо, раніше Тягнибок уже заявляв, що боротьба за українські ідеали варта пролитої крові.

Читайте також:

"Свобода" оголосила війну "данєцкім нащадкам савєцкіх асвабадітєлєй"

"Свобода" пригрозила ПР громадянською війною

У Львові люди Тягнибока захопили тервиборчком

Тягнибок заперечив, що його фінансує Партія регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: