Тягнибок отримав "Золотий хрест" від дивізії СС "Галичина"

Ветерани Першої Української Дивізії Української національної армії вручили лідеру ВО "Свобода" Олегу Тягнибоку "Золотий Хрест" за заслуги перед Україною.

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок отримав "Золотий хрест" від ветеранів дивізії СС "Галичина".

"Українські ветерани, які в середині минулого століття боролися з московсько-більшовицькими окупантами в рядах дивізії Галичина, під час зустрічі вручили Тягнибоку "Золотий Хрест" за заслуги перед Україною", - зазначається на сайті політсили.

Лідео ВО "Свобода" наголосив, що сьогодні українці повинні "не просто чинити антирежимний опір, а готуватись до третьої української революції".

"Українців чекає безкомпромісна і важка боротьба з режимом, але наші попередники гідно протистояли куди більш страшним окупантам. Ціною їх життів Україна отримала незалежність у 1991 році. Наше завдання цю незалежність утримати, захистити українців і повести їх на боротьбу за Велику Україну", - заявив Тягнибок.

Раніше лідер ВО "Свобода" заявляв, що акції протесту його політсили мають на меті показати, що дії влади не приймаються суспільством і підготувати "ґрунт для революції".

Як повідомлялося, 28 квітня у Львові відбувся марш пам'яті воїнів дивізії СС Галичина. За різними даними, участь у марші взяли від тисячі до двох тисяч осіб.

Читайте також:

Націоналісти зібрались на мітинг проти Януковича і Мєдвєдєва

Тягнибок: треба готувати ґрунт для революції

Тягнибока викликали на допит у міліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: