Тягнибок: Партію регіонів інструктує  Путін

Тягнибок впевнений, що Путін так часто приїжджає в Україну, тому що інструктує теперішню владу, як фальсифікувати вибори.

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що Партія регіонів використовує схему, за якої до влади прийшов Володимир Путін.

Тягнибок розповів, "що в 2000 році, коли Путін приїхав до Дагестану, він отримав там 76% голосів. Але насправді, за протоколами з мокрими печатками, його результат був 15%". Лідер "Свободи" припустив, що "пан Путін тому так часто приїжджає в Україну, що інструктує теперішню владу, як це потрібно робити".

"На підтвердження цього у мене є ціла папка з конкретними доказами. Тут зібрані протоколи з мокрими печатками з міста Біла Церква. Крім цього, тут є протокол ТВК, за яким за підрахунками 100% протоколів з мокрими печатками, ВО "Свобода" отримало 6,5 тисяч голосів жителів Білої Церкви. Але коли ми подивилися, що написано в кінцевому протоколі, який зафіксували в п'ятницю, наш результат збентежив тих самих представників. З шести з половиною тисяч тільки 1740 голосів. В одному місті просто так, вибачте за вираз, тупо, забрали п'ять тисяч голосів", повідомив Тягнибок в ефірі одного з телеканалів.

Так само, лідер ВО "Свобода" заявив, що в Білій Церкві активісти ставлять наметове містечко під ТВК в рамках акції протесту проти фальсифікації. Нагадаємо, раніше Тягнибок заявляв, що готовий "порвати" і БЮТ, і Партію регіонів.

Читайте також:

Львівські комуністи бояться побоїща від "Свободи" 7 листопада

Тягнибок вимагає перерахувати голоси на всіх дільницях Київщини

Тягнибок виведе людей на вулиці на захист українських ідеалів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: