Тягнибок передрік "масові мігрантські безлади" після випадку у Марганці

Лідер націоналістів вважає, що українці "нарешті відродили кращі козацькі традиції Запорізької Січі, і дали рішучу відсіч приїжджим".

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що трагедія в Марганці, де під час сутички було вбито міліціонера, може стати "першою ластівкою" в низці подібних інцидентів вже найближчим часом.

"Не дивлячись на інформаційну блокаду, багаторічні проповіді "політкоректності" і примусове насадження "толерантності" до іноземців, правда про трагедію прорвалася назовні", - відзначив Тягнибок.

На його думку, спроба правоохоронних органів "видати вбивство молодого сержанта за звичну побутову бійку і приховати конфлікт на ґрунті ненависті до українців не принесли результату".

"Реакція українців Марганцю стала сюрпризом як для непрошених гостей, так і для представників влади, за сприяння якої вірменська меншина протягом багатьох років відчувала себе господарями в місті і зухвало демонструвала своє зневажливе ставлення до корінних мешканців. Українці нарешті відродили кращі козацькі традиції Запорізької Січі, і дали рішучу відсіч приїжджим на вулицях рідного міста", - заявив лідер "Свободи".

Разом з тим, відзначив Тягнибок, незалежно від того, як завершиться справа про вбивство міліціонера, за його словами, сьогодні з упевненістю можна констатувати низку вкрай небезпечних тенденцій.

"Завдяки потуранню демоліберальної влади і політики Брюсселя з перетворення України на багатонаціональний смітник Європи, на території нашої держави, особливо в південно-східних регіонах, формуються справжні гетто іноземців, які активно освоюють український життєвий простір", - заявив лідер націоналістів.

Більш того, за його словами, "ментальні, соціальні та культурні відмінності між мігрантами і автохтонним населенням приводять до зростання міжнаціональної напруги, а небажання правоохоронних органів захищати українців від агресії іноземців приводить до трагічних наслідків".

"Виходячи з цього, на превеликий жаль, доведеться констатувати, що трагедія в Марганці може стати "першою ластівкою" в череді подібних інцидентів вже найближчим часом, а в перспективі Україна може виявитися перед загрозою масових мігрантських безладів", - додав Тягнибок.

Нагадаємо, 22-річний інспектор патрульної служби міліції Сергій Бондаренко загинув від ножового поранення, одержаного при спробі припинити бійку в одному з кафе міста Марганець Дніпропетровської області.

Після цього у місті почалися безлади. Разом з тим правоохоронці запевнили, що зараз немає конфліктної ситуації на міжнаціональному ґрунті. В районі дислокації жителів вірменської общини контролюють ситуацію підрозділу міліції.

Читайте також:

Столичний офіс Тягнибока закидали коктейлями Молотова

Націоналістам, які спотворили пам’ятник Леніну, світить 4 роки тюрми

Після вбивства міліціонера у Марганці почалося полювання на вірменів

При спробі зупинити бійку в кафе загинув міліціонер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: