Тягнибок передрік повторення 1937 року: з доносами та залякуваннями

Головний свободівець отримав від МВС листа з "проханням" надати списки учасників акцій протесту проти Податкового кодексу з вичерпними анкетними даними.

Лист Тягнибоку
Лист від МВС
Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 8 грудня отримав листа від Слідчого управління ГУ МВС України у місті Києві з "проханням" надати повний список членів "Свободи", які брали участь у протестах проти Податкового кодексу, що змусило його заявити про швидке наближення 1937 року.

Окрім списку, лідера свободівців "попросили" надати повні анкетні дані кожного учасника акцій протесту.

Сам Тягнибок у своєму блозі заявляє: "Цей лист свідчить про загрозливу тенденцію, що Україна стрімко перетворюється на поліцейську державу, а МВС – на каральний орган. Сьогодні репресії спрямовані проти ВО "Свобода", а завтра вони можуть бути спрямовані проти кожного".

Лідер свободівців передбачає повторення 1937 року, коли влада залякуванням та репресіями змушувала людей доносити навіть на рідних.

Нагадаємо, 6 грудня 2010 року Тягнибока викликали на допит у Слідче управління ГУ МВС України у місті Києві у справі акцій проти Податкового кодексу.

Також на допит були викликані його заступник Андрій Мохник, глава київської організації "Свободи" Андрій Іллєнко та його заступник Руслан Андрійко.

Як повідомили у "Свободі", представники МВС попередили, що у випадку неявки щодо них буде застосовано примусовий привід.

У "Свободі" заявили, що розцінюють дії МВС як "продовження політичних репресій українофобського режиму Януковича".

Там також зазначили, що перелік осіб, викликаних на допит у Києві, дивним чином збігається з тими, кого викликали у справі щодо протестів проти так званих Харківських угод.

Надаємо, про виклик на допит в УБОЗ 6 грудня був викликаний і один з організаторів всеукраїнських акцій протесту підприємців, генеральний координатор громадянського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк.

Читайте також:

Тягнибок пообіцяв підприємцям захистити їх від репресій

Партія регіонів похвалила Тягнибока за зразковий націоналізм

Тягнибок: дії влади призведуть до нового Голодомору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: