Тягнибок підтримав заклик вивозити "до Московії" дітей з "російськими" іменами

Тягнибок підтримав заклик вивозити "до Московії" дітей з "російськими" іменами

Лідер ВО "Свобода" погодився зі своєю соратницею Іриною Фаріон: українські Іванки не повинні ставати Ванєчками.

Лідер Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок підтримав свою соратницю Ірину Фаріон, яка порадила малюкам у львівському дитсадку, що представилися "російськими" іменами, виїжджати з України.

Депутат Львівської облради від ВО "Свобода", філолог Ірина Фаріон є представником "Свободи", відповідно, її дії та заяви підтримують всі члени об’єднання, заявив Тягнибок, коментуючи проведений його соратницею в дитсадку №67 "урок грамотності".

Нагадаємо, Ірина Фаріон в дитсадку відчитала малюків, які представилися "російськими" іменами. "Якщо станеш Альоною, то потрібно пакувати валізи і виїжджати до Московії", - погрозила Фаріон дошкільниці, яка назвалася Оленкою. Дісталося хлопчикові Міші, який, на думку депутата, повинен бути не інакше як Михайликом.

Присоромила Фаріон і дівчинку Лізу, мовляв, це ім'я від інфінітива "лизати". "Маша - форма не наша. Нехай їде туди, де Маші живуть. У нас вона повинна бути Марічкою. Петя теж повинний звідси виїхати, якщо не стане Петриком. Миколку ніколи не обзивайте Колею, Ганнусю Аннушкой, а Наталочку - Наташею. Чи можна представити, щоб Степана Бандеру удома звали: "Стьопа, йди їсти борщ?" – запитала в дітей депутат.

"Ірина Фаріон не є приватною особою, вона є представником Всеукраїнського об’єднання "Свобода", відповідно, вона є членом політради Всеукраїнського об’єднання "Свобода" і ті дії, і ті заяви, які вона робить, вона робить як один з керівників організації. Ірину Фаріон повністю підтримує весь склад Всеукраїнського об’єднання "Свобода" від першого до останнього члена", - прокоментував дії своєї колеги Тягнибок.

Зазначимо, народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко 22 лютого звернувся до Генпрокуратури з вимогою притягнути депутата Львівської облради Ірину Фаріон до кримінальної відповідальності за порушення прав дитини і за статтею 161 ККУ "Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії".

Водночас, управління освіти Львівської міськради пообіцяло розслідувати обставини скандальних відвідин Іриною Фаріон дитсадку.

Читайте також:

У Львові дітям з "російськими" іменами порадили "виїжджати в Московію"

На Львівщині готуються захищати українську мову

Тягнибок вимагає від Ющенка список агентів КДБ в українській владі

На Західній Україні Тягнибок набрав голосів менше, ніж Янукович

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів