Тягнибок знову закликав до революції

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявляє, що кожен, хто виступає проти режиму Януковича, може розраховувати на його підтримку.

Олег Тягнибок переконаний у необхідності внутрішньої люстрації серед опозиційних сил і "піднятті нації" на нову революцію.

Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

"Кожен, хто виступає проти режиму (президента Віктора) Януковича, може розраховувати на підтримку свободівців. Головне - зробити правильні висновки із ситуації, що довела до новітнього Берестечка", - заявив Тягнибок.

За його словами, "немає часу на поразку, потрібно мобілізуватися і йти вперед".

"Для початку необхідно провести докорінне очищення всіх, хто заявляє про готовність боротьби із прокремлівським режимом Януковича. Адже як татари зрадили Хмельницького у 1651 році під Берестечком, так і сьогодні "тушки" забезпечують тріумфальну узурпацію влади Януковичем", - сказав він.

Тягнибок переконаний, що "неможливий успіх в майбутньому", поки не буде "докорінного очищення влади".

Лідер ВО "Свобода" вкотре заявив, що для перемоги над нинішньою владою необхідно здійснити нову революцію.

"Поліцейський режим, який за 100 днів сформував Янукович, можна перемогти лише підняттям нації на нову третю революцію - революцію соціальної та національної справедливості", - стверджує Тягнибок.

Раніше Тягнибок Тягнибок заявляв, що акції протесту його політсили мають на меті показати, що дії влади не приймаються суспільством і підготувати "ґрунт для революції".

Читайте також:

Тягнибок: треба готувати ґрунт для революції

Тягнибока викликали на допит у міліцію

Тягнибок отримав "Золотий хрест" від дивізії СС "Галичина"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: