Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тягнибок: по Львову з червоними прапорами ніхто ніколи не ходив

Лідер свободівців заявив, що День Перемоги у Львові раніше завжди святкували без прапорів СРСР.

9 травня 2010 року, Львів
balzatul.livejournal.com
9 травня 2010 року, Львів. Червоні прапори були і тоді
Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що у попередні роки під час святкування Дня Перемоги по Львову з червоними прапорами "ніхто ніколи не ходив".

"Якщо і проводилися святкування, вони були без червоних прапорів", - сказав він в ексклюзивному коментарі ТСН, коментуючи події у Львові на 9 травня.

Зауважимо, що лідер націоналістів однозначно помилився. Повідомлення про відзначення Дня перемоги, щонайменше, 2009 і 2010 років, свідчать, що у Львові на вулиці виходили люди з російською символікою та прапорами СРСР, однак досі таких масштабних зіткнень, як цього року, в місті не було.

Наприклад, представлене фото ілюструє 9 травня у Львові в 2010 році.

Тим часом Олег Тягнибок наполягає, що те, що сталося, є серйозним попередженням владі.

"Якщо влада буде не виконувати своїх же ж законів і рішень суду, то рано чи пізно люди будуть виходити на вулиці. Знаєте, якось дивно буде через декілька місяців звинувачувати людей, які вийдуть на вулиці через підняття цін, в тому що влада хоче підняти землю, в тому, що вони "піддалися на провокацію". Але влада стимулює оцю провокацію", - пояснив Тягнибок.

Нагадаємо, на День Перемоги у Львові сталася низка масових сутичок між українськими націоналістами (членами ВО "Свобода") та представниками партій КПУ, "Родина", "Русское единство". МВС фактично звинуватило у провокації сутичок ВО "Свободу". Як заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, на відеозаписах подій у Львові видно "факти агресії людей з синіми пов'язками "Свободи".

Читайте також:

У Тернополі заарештували свободівця за паплюження червоного прапора

У Партії регіонів вважають Львів історично "червоним" містом

Жириновський: приєднання Західної України до СРСР було помилкою

Генконсул РФ: у Львові "відморозки" витерли ноги об Росію

Відео Тягнибок та Цимбалюк про події у Львові

Залиште свій коментар

Вибір редакції