Тягнибок пообіцяв підприємцям захистити їх від репресій

Тягнибок заявив, що сьогодні кожен четвертий свободівець – дрібний чи середній підприємець, тому об'єднання захистить всіх.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" надаватиме юридичну, організаційну, інформаційну та політичну підтримку підприємцям у випадку репресій влади проти учасників акцій протесту, – заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок 3 грудня 2010 року.

Також лідер "Свободи" зазначив: "Брутальне знесення наметового містечка підприємців на Майдані Незалежності в чергове підтвердило українофобську суть нинішньої поліцейської держави. Влада крупного капіталу, усвідомивши, що саме середній клас є головною загрозою кримінально-олігархічному режимові Януковича, вдалася до репресій учасників та організаторів акцій протесту проти Податкового кодексу".

"Наше головне завдання – не дати владі поодинці винищити середній клас. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" надаватиме юридичну, організаційну, інформаційну та політичну підтримку підприємцям, у випадку репресій влади проти учасників акцій протесту", - зазначив лідер "Свободи".

Тягнибок наголосив, що будь-які спроби репресій, економічного тиску, адміністративних утисків повинні отримувати негайну солідарну відсіч з боку середнього класу. "Цей двобій олігархічно-кримінального кланового капіталу, який захопив владу в країні, з середнім класом, що має стати основою національної держави, – це двобій за майбутнє країни", - заявив він.

"Маємо винести й певні уроки з нинішнього протистояння. По-перше, владі вдалося локалізувати виступи проти українофобського режиму та звести їх до вузьких "неполітичних", а суто економічних гасел. Таким чином, підприємців відсікли від іншої частини української нації, яка залишилась осторонь цієї нібито економічної суперечки.

По-друге, владі вдалося обеззброїти рух підприємців, укорінивши у організаторів акції думку, що це протистояння носить неполітичний характер. Наслідок такого кроку очевидний. Як військо напередодні битви без офіцерів, чіткої дисципліни, тактичних навичок і чіткої стратегії, приречене на поразку у боротьбі проти професійного противника, так пряме протистояння підприємців проти олігархічного режиму без політичного проводу було запрограмоване на розгром". – сказав Тягнибок.

Він підкреслив, що питання захисту і розбудови середнього класу – ключове для існування української державності. "Сьогодні кожен четвертий свободівець – дрібний чи середній підприємець. Наше завдання, аби, як мінімум 60% українців належало до середнього класу. Так, як це є у розвинутих європейських державах. Кримінально-олігархічні клани ж мають протилежне завдання – знищити середній клас і побудувати суспільство злиднів та олігархів".

Тягнибок заявив: "Сьогодні наше завдання – організувати рух спротиву теперішній владі по всіх фронтах. Маємо захистити підприємців від чиновницької сваволі, розпочати незалежний профспілковий рух, уберегти робітників від рабського Трудового кодексу, власників житла – від рекетирського Житлового, а найголовніше – усунути українофобський режим, що панує в Україні".

Він також наголосив, що про жодні компроміси з теперішнім режимом йтися не може. "Українофобський режим можна перемогти лише внаслідок здійснення усією нацією соціальної та національної революції, із чіткими ідеологічними гаслами та політичним проводом. Боротьба триває", - резюмував лідер "Свободи".

Як повідомлялося, в п'ятницю вночі було демонтовано наметове містечко протестуючих проти Податкового кодексу. У результаті знесення наметового містечка було затримано до 20 осіб. Водночас підприємці пообіцяли, що проведуть в понеділок, 6 грудня акцію протесту на Майдані Незалежності. У суботу співробітники міліції намагалися потрапити до квартири батьків генерального координатора всеукраїнських акцій протесту підприємців Олександра Данилюка.

Все про події Майдану підприємців читайте тут.

Читайте також:

До активіста Майдану вже навідалася міліція

Мітингувальники наполягають, що міліція на Майдані їх била і затримувала

На Майдані затримали мітингувальників, один у лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: