Тягнибок попросив видати Тимошенко йому на поруки

Як йдеться у заяві Тягнибока, "Свобода" поручається за "належну поведінку" Тимошенко щодо явки за кожним викликом до суду і гарантує її присутність у суді за кожною вимогою.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок звернувся до судді Родіона Кірєєва із заявою про готовність взяти на особисту поруку Юлію Тимошенко. Про це повідомляє прес-служба "Свободи".

"Факт невмотивованого арешту став підтвердженням того, що це кримінальне переслідування мало вибірковий характер, було непрозорим та перетворилося на приклад використання правосуддя як засобу досягнення політичних цілей", - заявляє Тягнибока.

На думку лідера "Свободи", події, що відбулися у Печерському суді Києва 5 серпня 2011 року, є "великим кроком назад у розбудові демократичних засад устрою нашої держави, складовою частиною політичного життя якої має бути чесна конкуренція влади та опозиції, які доповнюють та контролюють одне одного.

"Звертаємося до вас із цією заявою, якою інформуємо, що ми зобов’язуємося взяти Тимошенко Юлію Володимирівну на особисту поруку під час розгляду кримінальної справи", - наголосив Тягнибок.

Як йдеться у його заяві, "Свобода" поручається за "належну поведінку" Тимошенко щодо явки за кожним викликом до суду і гарантує її присутність у суді за кожною вимогою.

Усі подробиці арешту та справи Юлії Тимошенко читайте у спецтемі ТСН.ua

Читайте також:

ЗМІ: Ющенко відмовляється йти до суду по "газовій справі"

Дочка Юлії Тимошенко прийшла в суд

ЗМІ: судді Кірєєву надали особисту охорону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: