Тягнибок: позиція РПЦ щодо української мови – відверте свинство

Лідер свободівців не вважає, що позиція "іноземної церкви" про введення російської мови як другої державної може мати якесь значення для України.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок назвав відвертим свинством позицію Російської Православної Церкви щодо статусу російської мови в Україні.

Нагадаємо, РПЦ висловила рішучу підтримку законопроекту про введення російської мови як другої державної.

На думку ж Тягнибока, сам факт того, що позиція "іноземної церкви " може мати якесь значення для України, говорить про комплекс неповноцінності нашої держави.

Тягнибок заявив про те, що РПЦ не має ніякого права втручатися в українську політику. І не тільки з тієї причини, що представники релігії повинні виконувати виключно свої духовні обов'язки, але і з тієї, що українська церква - це церква, яка базується в Україні.

"А представники РПЦ повинні, вибачте, тримати себе в руках і не втручатися, - обурився Тягнибок. - Понабирали українофобів, які влаштовують собі круглі столи і відверто говорять, що вони захищають інтереси однієї з національних меншин тут, в Україні, і вони нам розповідають, як ми повинні жити ".

На думку депутата, така поведінка переходить всі рамки цивілізованого ставлення. Захист російської мови в Україні Тягнибок вважає відвертою зневагою до представників національної більшості.

Політик не розуміє, як взагалі російська церква може вимагати введення будь-яких законів в українській державі. "Ніхто не заважає розвитку РПЦ на території України, але вона повинна мати відповідний статус ", - заявив Олег Тягнибок.

Нагадаємо, зараз до Верховної ради внесено закон, який передбачає розширення сфер вжитку російської мови в Україні та фактично визнає двомовність держави. Документом пропонується на законодавчому рівні визнати, що російська є для більшості громадян або рідною, або мовою щоденного спілкування.

Читайте також:

Київський патріархат виступив проти поширення російської мови

Азаров поділився своєю методикою вивчення української мови

Янукович пообіцяв захищати українську мову

РФ: російська мова обов'язкова для розвитку України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: