Тягнибок презентував книгу про дивізію СС "Галичина"

ВО "Свобода" вважає, що книга про дивізію "Галичина" здатна прибрати білі плями з української історії та дати приклад для наслідування молоді.

Представники ВО "Свобода" на чолі з лідером Олегом Тягнибоком презентували в Києві книгу про дивізію СС "Галичина" "Дивізія "Галичина" у запитаннях і відповідях".

Метою презентації було названо "розвіяння міфів про дивізію" та ліквідацію білих плям української історії. "Історія дивізії "Галичина" - це взагалі не питання націоналізму. Це – питання елементарної історичної правди. І політичні дивіденди тут ні до чого", - запевнив на презентації Тягнибок.

На його переконання, "народ повинен знати правдиву власну історію і використовувати цю історичну правду для того, щоб у майбутньому приймати історичні рішення у власних інтересах". "Зараз тема української дивізії "Галичина" незаслужено замовчується, або стає об‘єктом перебріхувань, спекуляцій, тенденційних узагальнень. Звинувачення з боку українофобських сил лунають з метою відвернути увагу від власних злочинів проти українців. Для нас боротьба за історичну правду – це боротьба не за минуле, а за майбутнє українського народу", - наголосив Тягнибок.

У свою чергу, представник "Свободи", політолог Юрій Ноєвий зазначив, що вивчення історії "Галичини" дозволить українцям знищити білі плями в їхній історії.  "Продовження російсько-комуністичної окупації з 9 травня 1945 року аж до 24 серпня 1991 року і відповідної політики знищення національної пам’яті сформувало "білі плями" у знанні українців про минуле, а активна діяльність сучасних українофобів та зрадників прагне сховати від них історичну правду. Це уможливлює ефективні маніпуляції суспільною свідомістю та полегшує Росії справу ведення інформаційної війни проти України. У ній використовуються ті явища минулого, які не вписувалися в імперські рамки "боротьби із фашизмом" та "отєчествєнной войни", - відзначив Ноєвий.

На його переконання, одним із таких явищ є "Українська дивізія УНА, більш знана як дивізія "Галичина", – яскрава українська сторінка у ІІ Світовій війні". "Сформована наприкінці війни – дивізія "зброї" "Ваффен СС" - вона стала основою для майбутнього українського війська. Її вояки не зробили жодного пострілу, який би був засуджений Нюрнберзьким чи будь-яким іншим некомуністичним судом", - наголосив політолог.

Він впевнений, що завдяки вивченню історії "Галичини" Україна зможе захиститися від інформаційної війни з боку Росії.

"Для української молоді подвиг дивізії "Галичина" має бути прикладом для наслідування. Ми повинні цінувати зусилля українців, які йшли на боротьбу, маючи в серці мрію про побудову української держави. Але обережне і гидливе ставлення теперішньої влади до вояків дивізії "Галичина" є ганебним. Тепер наш обов‘язок - гідно відплатити їм за їхні зусилля та вшанувати їх на рівні держави, за створення якої вони стояли", - додав заступник голови Київської міської організації "Свободи" Андрій Іллєнко.

Нагадаємо, у серпні презентація книги про дивізію СС "Галичина" була зірвана у Криму. Представники російських партій і комуністи півострова не дали презентувати книгу у Сімферополі.

У квітні ВО "Свобода" розмістили рекламу дивізії "Галичина" на сітілайтах у Львові, втім пізніше їх було прибрано з вулиць.

Читайте також:

В Івано-Франківську відзначили ювілей дивізії СС "Галичина"

У Львові на бігбордах Тягнибок рекламує дивізію СС "Галичина"

Тягнибока хочуть посадити за "пропаганду фашизму"

Тернопільська облрада вимагає визнати дивізію СС "Галичина" героями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: