Тягнибок про Табачника: недаремно ми вимагаємо смертної кари

Голова "Свободи" зазначив, що поява скандальної статті міністра зумовлена внутрішньою ненавистю Табачника до всього українського.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що міністр освіти і науки Дмитро Табачник повинен понести максимальну відповідальність за статтю, в якій він назвав Західну Україну "печерним заповідником націоналізму".

"Його маячню навіть коментувати не хочеться. Така людина має бути притягнута до кримінальної відповідальності. Санкція за роздмухування, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, ненависть до усього українського, має бути максимальною. Недаремно "Свобода" у своєму проекті Конституції вимагає введення смертної кари", - заявив він.

Тягнибок вважає, що поява статті зумовлена внутрішньою ненавистю Табачника до всього українського.

"Подібні висловлювання, але і дії у нинішнього міністра освіти були постійно. Ця примітивна особа просто ненавидить усе українське. І дорвавшись до влади, спочатку завдяки президентові Ющенку, а тепер Януковичу, ця людина виходячи зі свого виховання, зі своїх переконань, враховуючи внутрішню ненависть до усього українського, цинічно отримує певне задоволення від подібних заяв і подібних дій. Я маю на увазі розкрадання українських музеїв. Гагарін долітався, а він договориться", - підсумував головний "свободівець".

Нагадаємо, раніше Табачник в своїй скандальній статті написав, що "варто спробувати зберегти за собою печерний заповідник націоналізму від Карпат до Збруча", а також про те, що Західна Україна не взмозі себе прогодувати.

"Мільйонам втікачів-прибульців з псевдо-П'ємонту просто нічого буде їсти і ніде буде працювати в мегаполісі, якщо з нього підуть офіси донецьких, дніпропетровських, харківських, запорізьких, одеських, кримських та інших компаній", - заявив міністр.

Читайте також:

Стаття Табачника в поглядах анлітиків: "Бєлий лотос" на болоті

"Свобода": ми дамо відсіч злодіянням Януковича

Табачник: опозиція скомпрометувала себе радикальним націоналізмом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: