Тягнибок: реваншисти Меркель і Мєдвєдєв готують окупацію України

На переконання лідера націоналістів, РФ і Німеччина плюють на Україну, ображають її та готують план із ліквідації українського суверенітету.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв і канцлер Німеччини Ангела Меркель розпочали "кампанію з відбілювання Сталіна та Гітлера" і загрожують суверенітету України.

Про це заявив голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, коментуючи слова Ангели Меркель про те, що Німеччина буде боротися з "героїзацією нацизму в Україні".  

На переконання лідера націоналістів, слова німецького канцлера - це "брутальний випад у бік українців, які на своїх плечах винесли основний тягар Другої світової війни, розв'язаної Москвою і Берліном". Це "свідчить про те, що так звана "шрьодерізація" (перебування євро-бюрократів на зарплаті Кремля) досягла піку. Вона настільки вразила німецький політикум, що перейшла у критичну фазу – "меркелізм", коли за "російський газ" та різні "інвестиції" Німеччина готова стати навіть рядовим рупором пропаганди кремлівських геббельсів", - впевнений Тягнибок.

"Президент РФ схвалив заяву Меркель і повідомив, що не бачить перспектив для відновлення нормальних взаємин Росії та України при теперішній українській владі", - також обурився він.  З огляду на це, ВО "Свобода" висунуло низку вимог.

"Свобода" вважає, що Україна має жорстко відреагувати на "сочинську змову". По-перше, Міністерство закордонних справ України мусить викликати послів Німеччини та Російської Федерації (новопризначеного Зурабова) і вручити їм ноти протесту у зв'язку з втручанням керівників їхніх держав у внутрішні справи України", - наголосив Тягнибок.

"По-друге, керівництво України зобов'язане дати політичну оцінку реваншистським заявам Меркель і Мєдвєдєва, які прозвучали напередодні 70-ої річниці підписання Московського пакту, відомого в історії, як пакт Молотова-Ріббентропа. Згідно з цим пактом, Совєтська Москва і Німеччина поділили Європу і розв'язали Другу світову війну. Очевидно, Меркель і Мєдвєдєва непокоїть нещодавнє рішення Парламентської асамблеї ОБСЄ, яким комунізм прирівняно до нацизму та запропоновано щороку відзначати загальноєвропейський день пам'яті жертв комунізму та нацизму 23 серпня – у річницю підписання Московського пакту", - також відзначив лідер націоналістів.

Тягнибок, крім того, дійшов висновку, що "по суті, дует Мєдвєдєв-Меркель розпочав кампанію з відбілювання Сталіна і Гітлера, адже Московський пакт 1939 року передбачав широку економічну співпрацю, якою Москва і Берлін виправдовували "сфери інтересів у Східній Європі", тобто окупацію незалежних держав". З огляду на це, лідер "Свободи" попередив про загрозу, що, на його думку, постала перед українською державою.

"Реваншистам Мєдвєдєву і Меркель муляє очі незалежна українська держава, що постала на руїнах тої імперії, яка впродовж минулого століття примудрилася вимордувати 20,5 мільйона українців. Показово синхронний московсько-німецький плювок убік України вчинено якраз перед 18-тою річницею нашої Незалежності. Тої Незалежності, яка густо скроплена кров'ю українських борців як проти Совєтського Союзу, так і проти Третього Рейху", - вважає Тягнибок.

Він висловив думку, що "це не вперше колишні окупанти України відверто виказують свою ворожість до українців". Зокрема, це на переконання, політика, відобразилося в тому, що Німеччина і РФ не визнали Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу, "а сама Меркель під час останнього візиту в Україну демонстративно відмовилась від вшанування пам'яті жертв Голодомору".

"Антиукраїнські дії колишніх окупантів синхронні: з одного боку Кремль замітає сліди своїх злочинів проти українців і намагається перекласти відповідальність за Голодомор на своїх маріонеток із "УССР", з іншого – Німеччина провину за своє нацистське минуле валить на Івана Дем'янюка, всупереч будь-яким правовим нормам називаючи його "злочинцем" до рішення суду", - знову обурився Тягнибок.

З огляду на це, він назвав Меркель "адвокатом" Росії в Європі", звернувши увагу на позиції Німеччини під час російсько-грузинської війни 2008 року та "газової війни" РФ і України.

"У подальшому слід очікувати спекуляцій щодо територій, які ввійшли в так звану "совєтську Україну" згідно з домовленостями між Сталіним і Гітлером, та висунення територіальних претензій до України. Тому українська влада зобов'язана наголосити на тяглості української державності від УНР і ЗУНР, об'єднаних 22 січня 1919 року в одну державу, яку знищили московсько-большевицькі окупанти, поставивши на її місце маріонеткову "УССР", - оприлюднив свою вимогу Тягнибок.

Президента Віктора Ющенка він закликав визнати солдатів ОУН-УПА "борцями за державну незалежність України" та дати звання героя України Степану Бандері. "Це найдієвіший засіб захисту українців від змовницької пропаганди колишніх окупантів, які пориваються вказувати, кого ми маємо "героїзувати", - переконані у "Свободі".

"Українська влада повинна пам'ятати, що страусяча політика ігнорування загроз, покірного витирання плювків та сподівання на "умиротворення агресора", будь то Москва чи Берлін, завжди приводить до катастрофічних результатів. Небезпека нависла над Україною. Недружні держави навіть не вважають за потрібне це приховувати. Усвідомлення цього факту має згуртувати українську націю для опору будь-яким зазіханням на наш суверенітет", - додав Тягнибок.

Нагадаємо, заяву щодо героїзації нацизму в Україні Меркель зробила кілька днів тому на спільній прес-конференції з Мєдвєдєвим. Канцлер Німеччини заявила, що протидіятиме героїзації нацизму і націонал-соціалізму в Україні, а також скрізь, де спостерігатимуться подібні тенденції.

В той же час, Мєдвєдєв заявив, що при нинішній українській владі не бачить перспектив відновлення нормальних українсько-російських відносин.

Раніше Мєдвєдєв жорстко розкритикував українського колегу Віктора Ющенка, звинувативши його в антиросійській позиції та порушенні принципів дружби і  партнерства з РФ. Серед закидів, що пролунали на адресу українського президента, були й тлумачення історії, яких зараз дотримується українська влада.

Читайте також:

Меркель пообіцяла Мєдвєдєву боротися з героїзацією нацизму в Україні

Націоналісти впевнені, що Мєдвєдєв готується до війни з Україною

Мєдвєдєв нагадав українським політикам Гітлера

Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: