Тягнибок розподілив сили

Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок переконаний, що з утворенням мегаблоку націоналістичну нішу на дострокових виборах займе його партія.

Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок переконаний, що з утворенням мегаблоку «Наша Україна – Народна самооборона» націоналістичну нішу політичних сил на дострокових парламентських виборах займе очолювана ним партія.

Як передає УНІАН, про це політик заявив учора ввечері у прямому ефірі Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина».

За його словами, «після того, як ці демоліберальні сили об’єдналися в єдиний мегаблок «Наша Україна – Народна самооборона», то, фактично, ідеологію лібералізму демократії будуть вони представляти, а ідеологію лівої соціал-демократії представлятиме Блок Юлії Тимошенко».
Тягнибок зауважив, що за оцінками політологів, політичні сили націоналістичного спрямування можуть отримати на виборах 5-8% голосів виборців, і цю нішу може зайняти ВО “Свобода”.

Він переконаний, що ВО “Свобода” для проходження в парламент вистачить «галицьких голосів». За словами Тягнибока, для цього треба, аби на Львівщині, Тернопільщині та Івано-Франківщині за “Свободу” проголосувало 15-17% виборців. «Я впевнений в успіху цієї виборчої кампанії для націоналістів», - сказав він.
Відповідаючи на запитання, чи буде ВО “Свобода” об’єднуватися з мегаблоком, Тягнибок сказав: «Думаєте, нас запросили до участі в мегаблоці, який сьогодні так широко розрекламували? Звичайно, що ні! Нас не запросили».

«В мене були перемовини фактично з більшістю лідерів цих політичних сил, - зауважив лідер ВО «Свобода». – Ніхто не має бажання співпрацювати і об’єднуватися саме з ВО «Свобода». Власне через те, що ми принципово і послідовно сповідуємо націоналістичну ідеологію. А, як виявилося, це їм заважає. Їм не потрібно націоналістів. Вони ліпше обійдуться з представниками ліберальних сил. Це є та ідеологія, яку вони сповідують».

Водночас він висловив сподівання на об’єднання з представниками мегаблоку у Верховній раді.
Олег Тягнибок також повідомив, що у виборчому списку “Свободи” кандидати у народні депутати за національністю «будуть виключно українці». «Думаю, тому українці повинні підтримати саме нас», - вважає він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: