Тягнибок розповів, яку зарплату йому платить  "Свобода"

Тягнибок стверджує, що йому платять лише 15 тисяч гривень. Правда , ще йому дали джип Toyota - "красивий і великий".

Лідер ВО "Свобода " Олег Тягнибок назвав суму своєї заробітної плати. Політик стверджує, що йому платять 15 тисяч гривень.

За словами лідера "Свободи", одне з джерел фінансування його політсили - членські внески, мінімальний розмір яких - 3 гривні на місяць. Крім того фінансування партії здійснюється на кошти економічної ради "Свободи", представництва якого працюють у кожній області.

Як пояснив Тягнибок, вони працюють як кредитні спілки чи інвестфонди, в них входять підприємці, які збирають гроші і вкладають різні проекти. При цьому відсотки від прибутку йдуть на утримання партії.

Разом з тим лідер "Свободи " уточнив, що не всі члени партії роблять грошові внески, деякі з них надають приміщення для діяльності партії або засоби пересування.

" До прикладу я їжджу на машині члена партії. Великий і красивий джип Toyota. Його вибирав не я, політрада, щоб мені було зручно їздити по Україні. Він як будинок на колесах ", - розповів Тягнибок.

При цьому політик не зміг оцінити вартість для партії кампанії по місцевих виборах, відзначивши лише, що на поїздки спікерів політсили по регіонах було витрачено близько 1 млн гривень.
Як відомо, раніше Тягнибок заперечував фінансування "Свободи" представниками великого капіталу, які є членами Партії регіонів.

Читайте також:

Тягнибок пообіцяв фракцію українських націоналістів у наступному парламенті

Тягнибока побили бійці "Беркута"

"Свобода" розпочала акції протесту через фальсифікації на виборах

Фельдман просить Держдепартамент США розібратися з Тягнибоком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: