Тягнибок розраховує потрапити в Раду вже в травні

На думку Тягнибока, "фактично нині двері до ВР для "Свободи" - першої майбутньої націоналістичної фракції - будуть відкриті".

Олег Тягнибок розглядає свою участь у президентській кампанії як крок до формування у Верховній раді фракції очолюваної ним організації "Свобода".

"Ми переслідуємо кілька цілей під час виборчої кампанії. Президентська - це одна із сходинок здобуття фракції у ВР", - пояснює він.

"Тим паче, що ВР ухвалила рішення про проведення дострокових виборів до місцевих органів влади 30 травня. Але є підозра, що і вибори до ВР будуть достроковими і відбудуться 30 травня", - додав Тягнибок.

"Показавши гарний результат під час президентської кампанії, ми продовжимо серію позитивів "Свободи", яка брала участь у виборах до Київської міської ради, особливо, до Тернопільської обласної ради", - впевнений він.

На думку Тягнибока, "фактично нині двері до ВР для "Свободи" - першої майбутньої націоналістичної фракції - будуть відкриті".

"З іншого боку, якщо спортсмен не бере участь в олімпійських змаганнях, він тоді перетворюється на групу здоров’я. Зрештою, якщо ми не будемо брати участі у виборах, про нас забудуть", - додав лідер ВО "Свобода".

Щодо своєї президентської кампанії, то Тягнибок зазначив, що "агітація відбуватиметься по всій території України".

"Звичайно, на Заході наші осередки є потужнішими і краще розгалужені. Але я сподіваюся, що ця виборча кампанія дозволить "Свободі" краще укріпитися на сході. Я б не розділяв, - чи є західні, чи східні виборці. Йдеться про дійсно патріотично налаштованих громадян України, незалежно від того, де вони мешкають", - сказав він.

"Я часто буваю на сході України, і мені там часто кажуть, що їм потрібна влада у Києві, яка буде захищати інтереси українців і, насамперед їхні інтереси", - додав Тягнибок.

Він запевнив: "Ми є партію ідеологічною, світоглядовою. І, маючи програму захисту українців, будемо послідовно дотримуватися наших постулатів".

"Насамперед, це стосується докорінного очищення влади через люстрацію і зміну системи цієї влади. Ми вважаємо, що Україна має стати президентською унітарною державою. Парламент має обиратися за відкритими списками", - зазначив він.

Серед важливих питань Тягнибок називає реалізацію програми економічної незалежності із впливом держави на економічні процеси, підтримку середнього класу, заборону торгівлі землею сільськосподарського призначення, заміну імпортованої продукції на продукцію вітчизняного виробництва, стимулювання внутрішнього ринку, енергетичну незалежність, національну безпеку, "боротьбу зі свавіллям кланів".

"Будемо виступати за український євроцентризм, говорити про Балто-Чорноморський союз. І наші базові теми - відновлення історичної, національної і соціальної справедливості", - наголосив Тягнибок.

Нагадаємо, 22 жовня Всеукраїнське об’єднання "Свобода" одноголосно вирішило висунути кандидатом у президенти свого лідера Олега Тягнибока.

Тягнибок, коментуючи своє висування, пообіцяв "повернути владу українцям і зупинити винищення титульної нації в Україні".

Читайте також:

Тягнибок іде у президенти

Тягнибок вимагає смертної кари за злочини проти нації

Тягнибок вимагає зробити річницю створення УПА державним святом

Тягнибок зірвав будівництво пам'ятника Катерині ІІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: