Тягнибок створить громадську військову організацію

Після виборів президента на базі ВО "Свобода" буде створено організацію для всіх військових, які її підтримують.

Після президентських виборів на базі Всеукраїнського об'єднання "Свобода" буде створено військову громадську організацію, заявив лідер цієї політичної сили, кандидат у президенти України Олег Тягнибок.

"У нас в планах є створення громадської організації, до якої б увійшли військові пенсіонери. Але, очевидно, це станеться після виборів президента України", – заявив політик.

За словами Тягнибока, в його партію зараз входить багато нових людей, відтак її структура перебудовується у галузево-клубну: "У нас є рада підприємців тощо. Також у лавах партії є багато військових пенсіонерів та військових, що є просто симпатиками ВО "Свобода", тому і виникла ідея об’єднати їх у громадську організацію".

За словами політика, така ідея у партії виникла вже давно, однак через виборчу кампанію доведеться трохи почекати з її реалізацією.

Нагадаємо, раніше Тягнибок заявляв, що готовий відмовитися від демократії в Україні, принаймні в тому вигляді, в якому вона існує зараз.

Нинішню ситуацію в Україні політик назвав хаосом і безладдям. Раніше у своїй передвиборчій програмі він пообіцяв повернути Україні статус ядерної держави та запровадити візовий режим із Росією.

Читайте також:

Тягнибок назвав марки пива, які не можна пити українцям

Тягнибок готовий відмовитися від демократії в Україні

Тягнибок пообіцяв "ядерну парасольку" і візи з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: