Тягнибок: Україну хочуть зробити "крайньою" за злочини нацистів

Олег Тягнибок вважає суд над Іваном Дем'янюком, якого звинувачують у причетності до масових вбивств у нацистських концтаборах, політичним замовленням.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вважає справу Івана Дем'янюка, якого звинувачують у скоєнні злочинів проти євреїв в роки Другої Світової війни, політичним замовленням.

"Однозначно, справа Дем'янюка є політичним замовленням. Таким чином деякі країни хочуть перекинути частину відповідальності за скоєні у роки Другої світової війни злочини на інших. У даному випадку крайньою хочуть зробити Україну", - заявив Тягнибок після зустрічі з адвокатом Дем'янюка, Ульріхом Бушем.

"Ми не можемо бути байдужими до того, що відбувається з Іваном Дем'янюком, адже метою даного процесу однозначно є приниження України та українців у очах світової спільноти, фальсифікація української історії, за яку потім буде соромно нашим нащадкам. Кожна країни мала би відповідно реагувати на такі провокативні закиди, проте, на жаль, в Україні ми сьогодні ще не маємо відповідної реакції зі сторони влади", - додав Тягнибок.

Нагадаємо, що 90-річного українця Івана Дем'янюка прокуратура Мюнхена звинувачує у співучасті в убивстві євреїв у концентраційних таборах Треблінка та Собібор.

"Для Івана Дем'янюка, який має вже 90 років і до того ж є хворим, перебувати під слідством дуже важко. До того ж, Дем'янюк є чи не найстарішим в'язнем у Німеччині. У мене виникає запитання: для чого Німеччина те все робить? Адже для нашої країни процес над Іваном Дем'янюком - безпрецедентний випадок. Сьогодні Німеччина застосовує цілком нове юридичне правило, вигадане спеціально для Івана Дем'янюка. Воно твердить: той, хто був присутнім у концентраційному таборі Собібор, вже є винним тільки тому, що був присутнім і вижив. Хоча це "правило" є порушенням німецької конституції", - розповів його адвокат Ульріх Буш.

Зауважимо, що в 2009 році депутати Львівської обласної ради заявили, що вважають справу Дем'янюка міжнародною змовою з метою дискредитації українців і України в очах світової громадськості, а матеріали цієї справи сфальшовані та сфабриковані ще КДБ.

Читайте також:

Івана Дем'янюка тепер звинувачують в геноциді іспанців

90-річний Іван Дем'янюк пригрозив голодуванням

Колишній в'язень польського концтабору впізнав Дем'янюка

Російська ФСБ надала архіви про концтабори для суду над Дем'янюком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: