Тягнибок вимагає депортувати патріарха Кирила з України

ВО "Свобода" вважає, що патріарху Кирилу в майбутньому потрібно заборонити в’їзд в Україну.

Олег Тягнибок
УНІАН
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" направило до Генпрокуратури заяву про порушення кримінальної справи проти Московського патріарха Кирила (Володимира Ґундяєва) за дії, спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі і ненависті в Україні та образу почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями (ст. 161 Кримінального кодексу України). Крім того, "Свобода" вимагає депортації патріарха з України.

Як наголошується в заяві, напередодні приїзду громадянина РФ Ґундяєва в Україну представники українських церков та влади висловлювали сподівання, що зазначений візит не буде використаний для політичних цілей та не супроводжуватиметься нагнітанням релігійного протистояння.

У той самий час, як заявляє "Свобода", "усі запевнення представників Московського патріархату, у тому числі громадянина РФ Ґундяєва (патріарха Кирила), про те, що цей візит "не політичний, а пастирський", а сам громадянин РФ Ґундяєв приїхав в Україну "просто помолитися", були звичайною димовою завісою".

"Насправді, громадянин РФ Ґундяєв більшу частину свого візиту присвятив політичним справам і поводив себе не як духовна особа, а як спецкомісар Кремля. Навіть графік та маршрут громадянина РФ Ґундяєва свідчить про завідомо провокаційний характер його візиту", - стверджується у заяві партії.

За словами авторів заяви, "у своїх "проповідях" громадянин РФ Ґундяєв брутально ображав релігійні почуття десятків мільйонів українських православних, які не є парафіянами московської церкви, та грозив усякими карами українській владі та громадянам за так званий "розкол".

У зв’язку з цим ВО "Свобода" вважає, що патріарха Кирила необхідно депортувати з території України і в майбутньому йому має бути заборонений в’їзд в Україну.

Читайте також:

Кирило заявив, що досягнув головної мети візиту в Україну

ВО "Свобода": провокації проти Кирила - справа рук спецслужб РФ

Патріарха Кирила в Луцьку зустріли натовп віруючих і націоналісти

СБУ: життю патріарха Кирила ніщо не загрожує

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: