Тягнибок вимагає іменем вбитого націоналіста Чайки назвати проспект в Одесі

ВО "Свобода" відзначає, що "ім'я Максима Чайки - це символ боротьби за українську Україну".

Одеські активісти ВО "Свобода виступили з ініціативою перейменувати Олександрівський проспект на проспект Максима Чайки – 21-річного активіста націоналістичної організації "Січ", який отримав смертельний удар ножем під час бійки з представниками антифашистського руху.

Відповідне звернення одеські соратники Олега Тягнибока направили міській владі. Про це повідомив керівник одеського відділення "Свободи" Павло Кириленко, відзначивши, що "ім'я Максима Чайки - це символ боротьби за українську Україну". Раніше свій варіант перейменування пропонували представники УНА-УНСО, проте тоді мова йшла не про проспект, а про Місячний провулок, в якому жив загиблий хлопець.

Нагадаємо, член націоналістичної організації "Січ", 21-річний одеський студент Максим Чайка загинув 19 квітня.

Громадська організація "Вільна Одеса" заявила, що "вбивство сталося під час сутички між молодими українськими патріотами із "Січі" та учасниками так званого руху "Антифа", яким протегує екс-депутат міськради, лідер партії "Родина" Ігор Марков".

Одеські антифашисти в свою чергу стверджують, що на п'ятьох представників руху "Антифа" напали близько 15 людей, зокрема й Чайка, тому їм довелося використовувати ніж і пневматичний пістолет для самооборони.

Крім того, вони заявили, що не мають ніякого відношення до проросійських сил і не є членами жодних політичних партій. Зокрема вони різко заперечують будь-які зв'язки з партією "Родина".

Пискун угрожает Ющенко
Вбитий антифашистами студент Максим Чайка (на фото - ліворуч).
У свою чергу, представники партії "Родина" спроби пов'язати з нею вбивство Чайки назвали відвертою брехнею: "і скінхеди, і "Антифа" - це дві сторони однієї медалі, а всі ці молодіжні угрупування і субкультура є продуктами глибокої деградації нашого суспільства".

29 квітня СБУ здійснила перевірку на предмет причетності партії "Родина" до вбивства Чайки і у даний час відпрацьовує дві версії. Зокрема, відпрацьовується версія про можливу причетність керівника партії "Родина" Ігоря Маркова до фінансування об’єднання "Антифашистська дія" ("Антифа") і організації вбивства Чайки.

Крім того, СБУ перевіряє версію вбивства з політичних мотивів, а також інформацію про можливу координацію діяльності "Антифа" іноземними організаціями антиукраїнського спрямування.

Читайте також:

СБУ шукає вбивцю націоналіста Чайки в Росії

СБУ вимагає заборонити "антиукраїнську" партію "Родина"

Ющенко вимагає в СБУ та МВС розслідувати вбивство націоналіста Чайки

Тягнибок пообіцяв карати українофобів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: