Тягнибок вимагає перерахувати голоси на всіх дільницях Київщини

Націоналісти стверджують, що в них вкрали значний відсоток голосів, і вимагають притягнути винних до відповідальності.

Очолюване Олегом Тягнибоком Всеукраїнське об'єднання "Свобода" заявляє про тотальну фальсифікацію результатів виборів у Київській області вимагає перерахунку голосів по всіх дільницях Київщини. Про це 4 листопада заявив заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник.

За його словами, "Свобода" вимагає негайно заарештувати голів Переяслав-Хмельницької міської та районної виборчої комісій та Білоцерківської міської виборчої комісії.

Також "Свобода" вимагає звільнити голову Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка за незабезпечення конституційного права громадян на вільне волевиявлення та чесний підрахунок голосів.

Мохник нагадав, що згідно з результатами екзит-полу, проведеного компанією GFK, "Свобода" на Київщині отримувала результат у межах 7,6% голосів.

"На тих виборчих дільницях, де "Свобода" змогла забезпечити представництво в ДВК, результати голосування відповідають цьому результатові. Проте у тих комісіях, де "Свобода" як позапарламентська сила була позбавлена права мати своє представництво, результати голосування за націоналістів в десятки разів відрізняються від результатів екзит-полу", - цитує Мохника прес-служба "Свободи".

"Так, у місті Переяслав-Хмельницький за "Свободу" віддали голоси 553 виборця, а при складені зведеного протоколу виборів у Переяславі-Хмельницькому "Свободі" намалювали 53 голоси. Така ж ситуація і з підрахунком голосів у районі. За результатами протоколів з мокрими печатками ДВК у Переяслав-Хмельницькому районі за "Свободу" проголосували 480 виборців, натомість у складеному зведеному протоколі районної виборчої комісії "Свободі" лишили всього 143. Ще більш кричущим є факт виборчого грабунку в Білій Церкві, де результат за "Свободу" до Київської області у зведеному протоколі Білоцерківської міської виборчої комісії на 5 тисяч голосів менший за той, який отримала "Свобода" згідно з протоколами ДВК з мокрими печатками (у зведеному – 1,5%, по протоколах ДВК – 9,1%)", - заявив свободівець.

За словами Мохника, подібна ситуація склалася в місті Буча та Тетіївському районі.

"Очевидно, що така спланована і масштабна фальсифікація голосів у Київській області є керованою згори, і влада безпосередньо несе відповідальність за цей злочин", - зазначили в "Свободі".

Читайте також:

Тягнибок виведе людей на вулиці на захист українських ідеалів

Тягнибок: я люблю усіх, але українців люблю більше

"Свобода" порадила Добкіну проспатися, щоб врівноважити психіку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: