Тягнибок вимагає розпустити Одеську облраду і посадити її главу

ВО "Свобода" вимагає покарати Одеську облраду за виселення болгарської громади з приміщення, орендованого для зустрічі з Тягнибоком.

Одеська обласна організація ВО "Свобода" розповсюдила заяву, в якій вимагає розпуску Одеської облради притягнення до кримінальної відповідальності його голови, "регіонала" Миколи Скорика.

Приводом стало рішення депутатів облради під час сесії 3 грудня розірвати договір оренди з болгарською громадою, яка надала приміщення Всеукраїнського центру культури для зустрічі лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока з одеськими виборцями.

"Нахабні депутати-ксенофоби навіть не намагалися приховати справжні причини для виселення болгарської громади, а голова Одеської облради Микола Скорик зробив публічні антиукраїнські випади", - сказано в заяві одеських "тягнибоківців".

На думку представників одеської обласної організації ВО "Свобода", заради позбавлення болгарської громади приміщення в центрі Одеси депутати, які не визнають прав жодної іншої нації, "крім так званих російськомовних", навіть пішли на те, щоб звинуватити болгар в пособництві фашизму.

"Дії одеських депутатів-ксенофобів - це виклик всім українцям. Нам демонструють, що в Україні існує цілий анклав, де брудно порушуються права титульної нації. Одеські українофоби перешкоджають навіть можливості для українців вільно висловлювати свої погляди на своїй, Богом даній, землі", - сказано в заяві.

Одеські прихильники Тягнибока також заявили, що мають намір опротестувати через прокуратуру рішення про розірвання договору оренди облради та болгарської громади, а також вимагати у Верховної ради та голови Одеської облдержадміністрації розпуску облради та притягнення до кримінальної відповідальності його голови Миколи Скорика.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок зустрівся з одеситами в рамках свого передвиборної кампанії 25 листопада. Зустріч проходила в приміщенні Всеукраїнського центру болгарської культури, що викликало протест представників ряду політичних сил, включаючи комуністів і "регіоналів".

У свою чергу, одеські прихильники Наталії Вітренко заявили про те, що мають намір домагатися розірвання договору оренди між облрадою та болгарської громадою за сприяння у розповсюдженні фашистської ідеології. 3 грудня в ході сесії Одеської облради депутати прийняли рішення про розірвання договору оренди з болгарською громадою.

Читайте також:

Тягнибок запросив до України італійських фашистів

Тягнибок вимагає замінити російський газ на норвезький

Націоналісти пообіцяли знести всі радянські пам'ятники в Києві

Тягнибок назвав марки пива, які не можна пити українцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: