Тягнибок вимагає смертної кари за злочини проти нації

Лідер ВО "Свобода" вважає, що Україні потрібне радикальне очищення влади. Для цього необхідно усунути всіх, хто раніше займав керівні посади у КПРС.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" ініціює запровадження смертної кари в Україні за злочини проти нації і проти держави.

Про це в Івано-Франківську на віче "Воля нації проти свавілля кланів" заявив голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

За словами Тягнибока, Україна потребує "радикального очищення у владі".

"Радикальне очищення - введення смертної кари в Україні за злочини проти нації і проти держави, то інакше питання не вирішиш. Але для цього потрібна політична воля тих, хто буде при владі. Сподіваюся що це буде дуже швидко", - наголосив лідер ВО "Свобода".

На його думку, вся українська влада "прогнила і корумпована".

"Всі переступили межі. Те, що творять вони, можна порівняти сьогодні з колишнім біблійним Содомом і Гоморою. Бо інакшого назвати це не можна . Ця влада переступила межу", - зауважив Тягнибок.

Лідер ВО "Свобода" наголосив на необхідності проведення люстрації влади.

"Люстрація передбачає усунення колишніх негідників, які довели державу до нинішнього стану", - сказав промовець на мітингу.

Він повідомив , що "Свобода" подала до Верховної ради законопроект "Про люстрацію в Україні", "стаття 5-а якого передбачає тимчасову заборону займати певні посади.

За цим законопроектом не допускаються до влади тимчасово, приміром на 10 років, "ті, які станом на 1 січня 1992 року працювали на керівних посадах Компартії СРСР від рівня районного комітету і вище, були членами бюро цих комітетів, членами ЦК КПРС тощо; працювали на посаді секретаря партійного комітету КПРС на підприємстві, установі, організації; працювали на керівних посадах КДБ або в штаті 5–го управління КДБ СРСР; працювали на посаді начальника політичного відділу управління в радянській армії чи в міністерстві внутрішніх справ Радянського Союзу і т.п.".

Тягнибок навів дані вивчення біографічних даних чиновників центральної влади на предмет їхньої причетності до співпраці зі спецслужбами.

"Станом на 2009р рік з 909 перевірених біографій - 4% тобто 38 осіб самі визнали, що були агентами КДБ, 47% або 422 ймовірно співпрацювали з КДБ Радянського Союзу, 15% або 133 особи займали високі посади в комуністичній партії, 47% або 440 осіб ймовірно займали саме такі посади", - наголосив лідер ВО "Свобода".

Читайте також:

Тягнибок зібрав 4 тисячі людей на марш за визнання УПА

Тягнибок вимагає зробити річницю створення УПА державним святом

Тягнибок зібрав кілька мільйонів на боротьбу з олігархами

"Свобода" організує "Холодний душ на п`яну голову Мєдвєдєва" 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: