Тягнибок вимагає знести всі радянські пам'ятники на Харківщині

Харківське відділення ВО "Свобода" слідом за львівськими колегами почало кампанію з ліквідації радянських пам'ятників і знаків.

Харківське відділення Всеукраїнського об'єднання "Свобода" почало кампанію з ліквідації всіх пам'ятників радянської епохи в Харківській області.

Про це повідомила прес-служба ВО "Свобода".

Кампанія розгортається під гаслом "Звільнимо Харківщину від комуністичних тоталітарних символів!". В її рамках активісти "Свободи" мають намір спочатку провести інвентаризацію всіх монументів комуністичної епохи, а потім добитися їх законної ліквідації.

Націоналісти вже звернулися до мешканців області з проханням допомогти порахувати всі пам'ятники Харківщини. Громадянам пропонується повідомляти організацію про пам'ятники електронною поштою. При цьому в реєстр планується внести й ті монументи, які перебувають під охороною держави. 

Нагадаємо, раніше ВО "Свобода" ініціювало знесення пам'ятника радянському воїну-визволителю у місті Стрий Львівської області.

Депутати Львівської облради звернулися до влади Стрия з вимогою демонтувати пам'ятник, який, на думку представників "Свободи", символізує "тоталітарне радянське минуле" і псує вигляд центральної частини міста. Втім, міська рада Стрия відмовилася зносити монумент.

Крім того, нещодавно "Свобода" розмістила на вулицях Львова сітілайти з рекламою дивізії СС "Галичина".

Розміщення плакатів із символікою дивізії було приурочено до 28 квітня - річниці створення дивізії, - та відбулося в рамках програми "Скарб нації", яку реалізують націоналісти.

Реклама "Галичини" викликала серйозне обурення, зокрема з боку Польщі, де "Галичину" вважають організацією, що воювала проти поляків.

Читайте також:

Комуністи попросили ООН допомогти очистити Львів від реклами СС

Тягнибок вважає дивізію СС "Галичина" "найвищою духовною цінністю"

На Луганщині поставили два пам’ятники Леніну

Пам'ятник воїну-визволителю на Львівщині зносити не будуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: