Тягнибок вимагає зробити річницю створення УПА державним святом

ВО "Свобода" вимагає в президента Віктора Ющенка визнати 14 жовтня - дату створення УПА - Днем українського війська.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" направило звернення до президента Віктора Ющенка з вимогою присвоїти звання Героя України Степанові Бандері, визнати боротьбу ОУН-УПА національно-визвольною боротьбою українського народу та проголосити 14 жовтня – День створення УПА – державним святом.

"Незабаром вся Україна відзначатиме Свято Покрови та Свято Української повстанської армії. Проте комуноолігархічна влада і тут відсторонилася від українців. Правляча верхівка досі святкує 23 фєвраля – "Дєнь саветскай армії", тепер перемальований на День захисника вітчизни. Попри волю нації відзначати 14 жовтня Днем українського війська. Та це й не дивно. Бо та влада сама з комуно-комсомольської номенклатури лише вчора "вихрестилася" на "демократів" і "патріотів", - прокоментував звернення лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

"Віктор Ющенко врешті таки присвоїв статус Героя України головнокомандувачу УПА Романові Шухевичу в 2007 році. Проте, це – лише півкроку. Закликаємо президента довести справу до логічного завершення і присвоїти звання Героя України провіднику ОУН Степанові Бандері. Бо він був провідником для того ж Шухевича. І вся боротьба ОУН-УПА керована саме його політичним наказом", - цитує Тягнибока прес-служба "Свободи".

У зверненні, переданому політради ВО "Свобода" до президента України, наголошується, що "1 січня 2009 року виповнилося 100 років з Дня народження провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери. Його ім’я стало називним ще за його життя. Всю українську націю оскаженілі окупанти різних мастей назвали "бандерівцями", як колись називали "мазепинцями" та "петлюрівцями".

"Він згинув у боротьбі за націю", але приклад його безкомпромісної боротьбі "надихав цілі покоління українців на змагання до волі". "Усі українці очікували, що до 100-літнього ювілею Степана Бандери Ви, пане президенте, оприлюдните указ про присвоєння Степану Бандері звання Героя України. Але цього не сталося", - зазначаються автори звернення.

"Усі ваші розмови про українську націю так і не завершилися визнанням борців за її визволення, не зважаючи на те, що є суспільна і, головне, політична затребуваність ідей Бандери. Яскравим прикладом, як наголошує ВО "Свобода", суспільного визнання Степана Бандери стала телевізійна акція "Великі українці", під час якої лише фальсифікації перешкодили Степанові Бандері посісти перше місце серед великих українців.

"У цьому році українці відзначали 18-ліття Незалежності України – вік громадянського повноліття. На наступних виборах підуть голосувати ровесники Незалежності. Їм потрібен героїчний приклад життя в ім’я України", - впевнені у ВО "Свобода".

На їх переконання, "ім’я Бандери надихає українців, його ім’я страшить ворогів України”.

Як далі йдеться у зверненні, "у жовтні українці відзначатимуть дві дати: 67-му річницю з Дня створення Української повстанської армії і 50-ту річницю з дня загибелі Степана Бандери від рук московського вбивці, який за прямим наказом очільника СРСР Хрущова здійснив цей терористичний акт на території Німеччини у 1959 році".

Автори звернення також зазначають: "Наближається до завершення Ваша президентська каденція і Ви, пане президенте, маєте останній шанс належним чином пошанувати українських повстанців, які боролись за державну незалежність України проти московських, німецьких, польських, угорських, румунських та інших окупантів, та відзначити провідника цієї боротьби – Степана Бандеру".

Читайте також:

Тягнибок зірвав будівництво пам'ятника Катерині ІІ

Тягнибок презентував книгу про дивізію СС "Галичина"

Тягнибок зібрав кілька мільйонів на боротьбу з олігархами

Тягнибок вимагає заборонити російським матросам ходити по Севастополю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: