Тягнибок висунув Польщі претензії за вандалізм

ВО "Свобода" занепокоєна скоєним у Польщі на горі Хрещата актом вандалізму щодо Хреста з державною символікою України.

Львівська міськрада з ініціативи Всеукраїнського об'єднання "Свобода" ухвалила звернення щодо акту вандалізму на горі Хрещата у Бескидах (Республіка Польща).

Звернення до президента України, Міністерства закордонних справ, генконсульства Республіки Польща у Львові під час сесії міськради озвучив голова фракції ВО "Свобода" Василь Павлюк.

"Депутати Львівської міської ради стурбовані та занепокоєні скоєним у Республіці Польща у Бескидах на горі Хрещата актом вандалізму, щодо пам'ятного знака - Хреста з державною символікою України. Цей меморіальний знак було встановлено у 2006 році в пам'ять про загиблих на місці підземного шпиталю, у якому 23 січня 1947 р. було знищено вояків Української Повстанської Армії", - цитує звернення прес-служба "Свободи".

"Вважаємо такі безвідповідальні дії окремих представників антиукраїнських сил у Республіці Польща спробою кинути тінь на міждержавні стосунки українського і польського народів, а також такими, що створюють перепони для подальшої співпраці наших держав у європейській спільноті", - сказано в документі.

"Вимагаємо від президента України та Міністерства закордонних справ України спрямувати до посольства Республіки Польща в Україні офіційну ноту протесту. Вимагаємо від генерального консульства Республіки Польща у Львові надати офіційні пояснення щодо згаданого акту вандалізму та сприяти відновленню пам'ятного знака та притягнення винних до відповідальності", - заявили депутати Львівської міськради.

Читайте також:

Тягнибок зірвав з'їзд підкарпатських русинів

Тягнибок пообіцяв карати українофобів

Тернопільська облрада вимагає визнати дивізію СС "Галичина" героями

Закарпаття просить Росію визнати його незалежність від України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: