Тягнибок виведе людей на вулиці на захист українських ідеалів

Тягнибок готовий до співпраці у місцевих радах з різними опозиційними до центральної влади політичними силами. Проте, в разі визнання результатів виборів на Заході сфальсифікованими, Тягнибок залишає за собою право вивести людей на вулиці.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що якщо офіційні результати виборів суттєво відрізнятимуться від результатів екзит-полів, то його політична сила може вдатися до акцій протесту на захист українських ідеалів.

За словами Тягнибока, його сила готова до співпраці у місцевих радах з різними опозиційними до центральної влади політичними силами. Проте, в разі визнання результатів виборів на Заході сфальсифікованими, Тягнибок залишає за собою право вивести людей на вулиці.

"Вони штучно піднімали відсоток явки. І вони там зараз чудять з тими протоколами. Так, наприклад, у Львові результати екзит-полів і попередніх результатів виборів практично не відрізняються. А в Івано-Франківську за нас готовий був проголосувати кожен четвертий, то зараз там лише 16%. Якщо вони переступлять ту межу, то ми залишаємо за собою право закликати людей вийти на вулиці", - наголосив Тягнибок.

"В кожній області ці сили можуть бути різні. Наприклад, ми з Яценюком вчора бачились. Трохи поговорили, вирішили, що десь будемо зустрічатися і домовлятися. Потім читаю, що Яценюк каже, що не має намірів створювати більшість у місцевих радах зі "Свободою". Я, правда, ще не говорив з ним після цієї публікації", - зазначив Тягнибок.

Також лідер "Свободи" висловив жаль щодо останніх заяв нардепа-"нунсівця" Тараса Стецьківа, в яких останній називав "Свободу" зручною для "регіоналів" опозицією.

"Мені дуже незручно коментувати те, що говорить Стецьків. У приватних розмовах він цього ніколи не говорив. Прикро, що Стецьків став інструментом того бруду, що виливався на "Свободу". В цьому випадку він підігравав "Батьківщині". Але всі ці заяви виявились нікчемними", - додав лідер "Свободи".

Як повідомлялося раніше, Тягнибок обіцяв новий Майдан якраз на річницю попереднього. "Брутальні виборчі махінації, фальсифікації результатів голосування, наперед заготовлені бюлетені та підписані чисті виборчі протоколи свідчать, що цю владу нічого не навчив Майдан 2004 року".

За його словами, тільки цього разу майдан не буде кольоровим, він буде українським. Я маю глибокий сумнів, що хтось із Донбасу чи Слобожанщини приїде захищати нинішній режим. Бо замість покращення життя – кожен працюючий та пенсіонер на Сході отримав рабський Трудовий та Податковий кодекси", – підкреслив Тягнибок.

Нагадаємо, раніше Тягнибок уже заявляв, що боротьба за українські ідеали варта пролитої крові.

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

Тягнибок назвав дату нового Майдану

"Свобода" оголосила війну "данєцкім нащадкам савєцкіх асвабадітєлєй"

"Свобода" пригрозила ПР громадянською війною

У Львові люди Тягнибока захопили тервиборчком

Тягнибок заперечив, що його фінансує Партія регіонів

ВідеоТягнибок про результати виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: