Тягнибок: влада сама штовхає українців до революції

На думку лідера націоналістів, парламентська опозиція не в змозі захистити інтереси українців, тому в людей залишився один вихід - вирішувати долю держави на вулицях.

Парламентська опозиція вже навіть теоретично не може стати на шляху антиконституційних рішень представлених у парламенті промосковських сил, тому доля держави незабаром буде вирішуватись на вулицях.

Про це заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, коментуючи ухвалені 19 листопада зміни до Конституції, які дозволяють продовжити термін повноважень президента і парламенту.

"Синхронність, з якою тушкований Конституційний суд в авральному порядку ухвалив рішення про продовження повноважень нинішнього складу Верховної ради України, а напхана тушками Верховна рада України блискавично проголосувала за відповідні зміни до Конституції, засвідчила, що режим Януковича стоїть за півкроку від остаточної узурпації влади. Сьогодні політичний хабар став чинником, за допомогою якого було сформовано слухняну конституційну більшість, що готова виконувати будь-які забаганки Банкової", – заявив Тягнибок.

За словами лідера ВО "Свобода", в українців залишаються лише позапарламентські методи боротьби і вже в недалекому майбутньому на вулицях українських міст буде вирішуватися доля нашої держави. "Створюючи революційну ситуацію, влада сама штовхає українців до революції", - підкреслив він.

"Прийнявши політичний хабар, парламентська опозиція остаточно зрадила своїх виборців. Внаслідок тушкування БЮТ і НУ-НС, так звані демократи не лише втратили більшість у Верховній раді, але й, що надзвичайно небезпечно, парламентська опозиція вже не нараховує 150 голосів і навіть теоретично не може стати на шляху антиконституційних рішень представлених у парламенті промосковських сил. Тепер режим Януковича, маючи слухняну конституційну більшість, може легко втілювати кремлівський план по знищенню української держави", - додав Тягнибок.

Нагадаємо, Верховна рада 19 листопада попередньо ухвалила зміни до перехідних положень Конституції, які передбачають продовження повноважень президента Віктора Януковича та депутатів усіх рівнів. Відповідний законопроект підтримали 305 народних депутатів. Свої голоси за запропонований провладною більшістю документ віддали понад півсотні представників опозиції.

Читайте також:

Партія регіонів побажала Тягнибоку не повторити шлях Вітренко

Тягнибок: за "Свободу" голосують навіть росіяни

"Свобода": через 3-4 роки в Україні почнеться громадянська війна, ми її виграємо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: