Тягнибок: влада зрадила інтересам українців, а послання Януковича - "мантри з минулого"

Тягнибок наголосив, що режим Януковича спрямований лише на реалізацію плану з остаточного розграбування ресурсів країни, що фактично означає оголошення війни українцям.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що у своєму зверненні до парламенту президент Віктор Янукович продемонстрував нездатність влади захищати національні інтереси держави.

За словами Тягнибока, дії влади спрямовані на реалізацію плану з остаточного розграбування ресурсів країни.

"Найбільш ласим шматочком, на який поклав око режим Януковича, є українська земля. Саме тому президент форсує узаконення торгівлі землею, плануючи запровадити ринок землі вже з наступного року і навіть допустити до нього іноземців. Це пряма загроза національній безпеці України і, по суті, оголошення війни українській нації", - упевнений Тягнибок.

Він також додав, що за хаотичним набором загальних фраз, банальних гасел, суперечливих тез – проглядається абсолютна відірваність від реалій та безсилля президента і його партії навести в країні лад.

Водночас лідер "Свободи" назвав послання президента Януковича "мантрами з минулого, звідки й походить вся владна псевдоеліта".

А ось лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що у посланні президента Януковича не було задекларовано стратегії розвитку країни. Про це вона заявила у Верховній раді, коментуючи послання.

"Те, що він проголосив, було схоже на комп'ютерну компіляцію стандартних, заїжджених банальних фраз, які переписуються з однієї програми в іншу останні 20 років. Стратегії немає", - сказала вона.

Нагадаємо, 7 квітня Янукович вперше виступив з традиційним президентським зверненням до Верховної ради. Його слухали як депутати більшості, так і представники опозиції, крім того, до сесійної зали прийшли прем'єр Микола Азаров, члени уряду, керівники відомств та інші високопосадовці.

У своєму виступі Янукович висловив невдоволення результатами діяльності влади за перший рік його перебування на посаді глави держави, зізнавшись, що з усіх планів вони змогли реалізувати лише третину. Водночас він закликав українців припинити "жалітись та принижуватись" і закликав довести "собі і світу, що Україна - це країна-лідер".

Читайте також:

У Тягнибока написали антологію українського націоналізму

У Тягнибока напишуть підручник з історії України

Соратнику Тягнибока дали два роки умовно за пам'ятник Дзержинському

Янукович пригрозив губернаторам проблемами зі здоров'ям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: