Тягнибок вважає дивізію СС "Галичина" "найвищою духовною цінністю"

Вітання ветеранів дивізії СС "Галичина" на вулицях Львова - один із заходів проекту ВО "Свобода" "Скарб нації".

Сітілайти із вітаннями на адресу ветеранів дивізії СС "Галичина", що встановлені на вулицях Львова, пропагандують найвищі духовні цінності.

Про це заявив керівник Львівського осередку ВО "Свобода" Іван Гринда.

"Ці плакати з’явилися з ініціативи лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока в рамках проекту "Скарб нації" – творчо-виховного заходу, котрий ми проводимо вже два роки і котрий веде пропаганду найвищих духовних цінностей", - зазначив лідер львівського осередку ВО "Свобода" Іван Гринда.

Нічого крамольного у плакатах він не бачить.

"Дивізія воювала за Україну проти більшовиків. І формальне існування "Галичини" у складі німецьких військ не применшує значення дивізії для України. Проти неї поширюють неправду для політичних спекуляцій", - заявив Гринда.

За його словами, дивізія непричетна до злочинів проти людяності.

Нагадаємо, на початку квітня на вулицях Львова з’явилися сітілайти з вітаннями на адресу ветеранів дивізії СС "Галичина". Як відомо, цей підрозділ був сформований з українців та вів бойові дії у складі німецьких військ.

Зазначимо, на початку квітня на пропозицію "Свободи" Львівська облради ініціювала рішення, яким владі Стрия рекомендувалось демонтувати монумент радянському воїну-визволителю.

Рішення пояснювалося необхідністю прибрати символ радянської пропаганди, бо він принижує гідність українців. Міськрада Стрия тоді відмовилась зносити пам'ятник радянському солдату.

Як повідомляв ТСН.ua, у Західній Україні вже виникав конфлікт через вшанування пам'яті провідника ОУН Степана Бандери. Міська влада Ужгорода відмовилася від пропозиції колег із Івано-Франківська вшанувати пам'ять Бандери.

Читайте також:

У Львові на бігбордах Тягнибок рекламує дивізію СС "Галичина"

Одеські нацисти хочуть влаштувати парад на честь Гітлера

Вітренко вимагає від Обами ввести санкції проти Львівщини

Януковича порівняли з Путіним і Сталіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: