Тягнибок: Яворівський казав, що Лозiнському треба дати Героя України

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок пояснив, чому під час мітингу на захист української мови націоналісти освистали Володимира Яворівського.

Під час мітингу на захист української мови голову Спілки письменників України Володимира Яворівського освистали через те, що він намагався захищати Віктора Лозінського. Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

"Боже мій. БЮТ зараз нагадує плаксиву дитину. Якщо пан Яворівський вважає і уявляв, що він приїде і буде мати повний "одобрямс", він глибоко помилявся", - сказав Тягнибок, коментуючи поширену прес-службою БЮТ заяву про його причетність до освистання Яворівського.

"Я не слухав виступу Яворівського, але, наскільки я розумію, були люди з Кіровоградщини, які просто обурені захисником вбивці Лозiнського, бо це ж Яворівський казав, що Лозiнського треба нагородити званням Героя України, це була відповідна реакція на відповідні слова", - пояснив Тягнибок.

"Якщо пан Яворівський щось не те говорив, то йому, може, треба повправлятися в ораторському мистецтві. А не БЮТові ображатися на весь світ. Я по-інакшому просто не знаю, що коментувати. Воно смішно просто",- заявив він.

На думку лідера Свободи, БЮТ має бути вдячний їхнім активістам за допомогу у організації мітингу.

"А чого вони нас кликали? Якби не "Свобода", там взагалі нікого не було б. Нас прийшло тисяч десять після маршу УПА. Якби нас там не було, Яворівський взагалі не мав би до кого говорити", - підкреслив він.

Нагадаємо, Віктора Лозінського, колишнього депутата Верховної ради від БЮТ, звинувачують у вбивстві пенсіонера Валерія Олійника, селянина з Голованівського району Кіровоградщини.

За даними Генпрокуратури, вбивство Олійника було скоєно з особливою жорстокістю: вже пораненого з вогнепальної зброї селянина Лозінський добивав бампером машини.

Читайте також:

Кримські комуністи назвали "регіоналів" фашистами

Тягнибок пообіцяв проводити акції, поки воїнів УПА не визнають героями

Націоналісти провели у Києві марш за визнання УПА

Тягнибок збирає націоналістів для "знищення зрадників України"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: