Тягнибок закликав Ющенка підтримати його на виборах

Прихильники Тягнибока вважають, що його політичні погляди близькі до поглядів Ющенка, і закликали президента віддати свої голоси лідеру націоналістів.

Довірена особа кандидата у президенти, глави ВО "Свобода" Олега Тягнибока в загальнодержавному виборчому окрузі Олександр Сич закликав президента Віктора Ющенка підтримати на виборах лідера націоналістів.

Так представник Тягнибока відповів на запитання, чому "Свобода" не приєднається до Ющенка, адже в їхніх програмах багато спільного. "Хай Ющенко підтримує Тягнибока, тому що рейтинги їхні приблизно однакові", - сказав Сич.

"Оскільки політичні погляди чинного президента України схожі до політичних переконань Олега Тягнибока, то чому б Віктору Ющенку не підтримати Тягнибока? Віктор Ющенко уже показав, що він може, тому настав час для інших", - наголосив Сич.

Також, на його переконання, "лібералізм чужий націоналізму". "Ліберали виступають за будь-яку свободу. І за те, що нація є пережитком. А ми маємо ідеологію націоналізму: нація та її збереження", - пояснив він.

Сич, крім того, представив сімох довірених осіб Тягнибока на Івано-Франківщині. Це Роман Онуфріїв, Ігор Дейчаківський, Василь Лукаш, Руслан Богачов, Василь Скрипничук, Галина Філіпова Ганна Думітрак.

"Ми не володіємо фінансовими, медійними та іншими ресурсами. Тому будемо робити акцент на живому спілкуванні з людьми. Ми сподіваємось на перемогу і будемо брати участь у всіх виборах, і колись таки обов’язково переможемо!" - додав представник Тягнибока.

Нагадаємо, раніше Олег Тягнибок оприлюднив свою виборчу програму.

У ній, зокрема, йдеться, що в разі обрання президентом, політик буде домагатися запровадження візового режиму із Росією, відстоювати визнання факту окупації України Росією в 1918 році й визнання геноциду українського народу в 1932-1933 роках, а також поверне Україні статус ядерної держави.

Читайте також:

Тягнибок розмовлятиме з Мєдвєдєвим на "жаргоні падонкафф"

Тягнибок створить громадську військову організацію

Тягнибок назвав марки пива, які не можна пити українцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: