Тягнибок заперечив, що його фінансує Партія регіонів

Лідер націоналістів стверджує, що чутки про фінансування його партії великим бізнесом поширюють політичні опоненти.

Лідер партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок заперечує фінансування його політсили представниками великого капіталу, які є членами Партії регіонів.

На думку Тягнибока, чутки про фінансування партії великими бізнесменами поширюють опоненти партії, які розраховують за рахунок цього понизити електоральну підтримку політсили.

"Ми ідейні. І питання фінансування для нас і фінансової залежності є надзвичайно важливими. Немає нікого, хто може сказати, що він може контролювати "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" й Олега Тягнибока. У нас немає й не буде ніякої фінансової залежності абсолютно ні від кого", - сказав він.

"Ми грамотно, як на мене, організували процедуру фінансування нашої партії... Ми створили так звану економічну раду, це є такий собі клуб за інтересами підприємців, представників дрібного і середнього бізнесу, які є членами нашої партії або їхніми симпатиками", - розповів Тягнибок.

Він уточнив, що деякі з цих бізнесменів є депутатами від "Свободи" в місцевих радах, а бо ж балотуються в ці ради. "Потихеньку зводимо кінці з кінцями", - додав політик.

За повідомленнями ЗМІ, передвиборну кампанію "Свободи" на виборах до Верховної ради в 2006 році фінансували бізнесмени із ПР Рінат Ахметов і Борис Колесніков.

ВО "Свобода" бере участь у місцевих виборах, які пройдуть 31 жовтня. За результатами виборів "Свобода" розраховує отримати більшість місць у Львівській, Івано-Франківській, Волинській й Рівненській облрадах. В даний момент "Свобода" має більшість в Тернопільській облраді.

Читайте також:

Тягнибок: Яворівський казав, що Лозiнському треба дати Героя України

Тягнибок пообіцяв проводити акції, поки воїнів УПА не визнають героями

Тягнибок зібрався взяти під контроль п’ять областей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: