Тягнибок запропонував відмінити радянські свята

Олег Тягнибок виступає за скасування радянських свят, як державних: владі необхідно грамотно міняти психологію суспільства.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що в Україні потрібно скасувати всі радянські свята, однак для людей 1 травня – це можливість поїхати на городи і посадити картоплю.

Про це він заявив в рамках експертного опитування Дніпропетровського філіалу Інституту Горшеніна "Чи потрібно скасувати 1 травня, як державне свято?".

"Я за те, щоб зовсім скасувати всі радянські свята. Однак для людей 1 травня - це можливість поїхати на городи і посадити картоплю. Якщо взяти до уваги зростання цін на овочі, цей вихідний людям потрібен. Однак не як вихідний радянського минулого, а як можливість забезпечити себе овочами на зиму", - сказав Тягнибок.

"1 травня – це типове свято радянського минулого, міфічна солідарність трудящих. Такого не існує. У нас взагалі є проблема тупого копіювання радянських цінностей", - додав він.

"Владі необхідно грамотно міняти психологію суспільства, в першу чергу, своїм прикладом, щоб люди дивилися на світ через призму українських окулярів. Влада повинна культивувати правдиву історію України, українських героїв і українські національні свята. Якщо дивитися календар і порівнювати, скільки в Україну свят, порівняно з європейськими країнами, і відповідно кількість вихідних, виявиться, що ми є першими і можемо цим пишатися ", - сказав він.

Як відомо, Львівський окружний адміністративний суд відмовився розглядати позов "Фронту Змін" щодо заборони проведення маршу партії "Русское единство" 9 травня у Львові.

Читайте також:

"Свобода" випустить проти російських націоналістів чемпіона з боксу

Суд дозволив російським націоналістам провести марш на честь Дня Перемоги у Львові

Проросійські націоналісти підготували 15-метровий прапор до Дня Перемоги у Львові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: