Тягнибок заявив про єдність України: українці сходу та заходу зліплені з одного тіста

Тягнибок наголосив, що для розділу немає ніяких передумов : Україна є мононаціональною державою, де 78% українців.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок виступив проти розділу України і заявив, що "українці сходу та заходу зліплені з одного тіста".

Про це він заявив в інтерв'ю Кyivpost.

На питання кореспондента "Як ви ставитесь до їдеї, яку озвучив, зокрема, Юрій Андрyхович про розділ України", Тягнибок відповів: "Ми категорично проти. Україна є унітарна держава. Якщо нам зараз почати бавитися в автономізацію, в федералізацію, то ми втратимо Україну. Очевидно, що в цьому є зацікавленість багатьох наших сусідів".

Лідер "Свободи" зазначив, що для якогось розділу немає ніяких передумов : Україна є мононаціональною державою, де 78% українців.

"Інша справа, що частина України була під московською окупацією, а друга частина під Австро-Угорською, польською, румунською. Але те, що українці сходу та заходу зліплені з одного тіста – в цьому ніхто не сумнівається", - сказав він.

Тягнибок також наголосив, що між сходом та заходом України немає розколу.

"Я зараз їжджу по Україні і, повірте мені, що у Харкові, що у Львові, що в Чернігові, що в Криму – в селах, райцентрах в людей проблеми од-на-ко-ві-сі-нь-кі. На 99 відсотків. Немає розколу між сходом та заходом. Є розкол між багатими жуліками, які крадуть народне добро і простими українцями", - зауважив він.

Читайте також:

"Свобода": в Україні лише три нації - українці, малороси і "совки"

Письменник Шкляр: Донбас і Крим – це українська гангрена, яку варто відрізати

Андрухович вважає, що Криму і Донбасу треба відділитися від України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: