Тягнибок збирається перетворити Крим на область

У своїй передвиборчій програмі Олег Тягнибок пообіцяв "інтегрувати кримську частину в українське суспільство".

Кандидат у президенти, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок у своїй передвиборчій програмі пообіцяв зробити Севастополь "вільним портом" і розглянути питання про перетворення Криму з автономного регіону на область.

"Винести на всеукраїнський референдум питання про зміну статусу Криму з автономного на обласний та скасувати спеціальний статус міста Севастополя", - зазначено в документі, оприлюдненому ЦВК.

Зокрема, Тягнибок пропонує надати Севастополю право вільного порту (на зразок "порто-франко").

Він обіцяє також ухвалити програму з "інтеграції в українське суспільство його кримської частини", велику увагу приділити питанню розвитку української мови на півострові.

Окремо у програмі Тягнибока перелічені пункти щодо умов базування Чорноморського флоту на території України. Зокрема, лідер "Свободи" хоче - ввести суворий контроль за пересуваннями іноземних військовослужбовців, підняти державні прапори України над усіма об'єктами, орендованими ЧФ РФ, запровадити постійне безперешкодне фахове інспектування військових об'єктів Чорноморського флоту.

Тягнибок пообіцяв у разі свого обрання "встановити паритет сил на Чорному морі". Добудувати та ввести до складу ВМС ракетний крейсер "Україна", реорганізувати та посилити берегову охорону Чорноморського узбережжя.

"Встановити на стратегічно важливих напрямках на чорноморсько-азовському узбережжі України протикорабельні та протичовнові ракетні комплекси для захисту водного простору, розмістити сучасні протиповітряні протиракетні комплекси для прикриття військ берегової охорони та морської піхоти ВМС.

Збільшити чисельність військ в Криму, переоснастити їх сучасними ракетно-артилерійськими установками та бронетехнікою для швидкого розгортання та протидії можливій агресії", - йдеться в його програмі.

Читайте також:

Тягнибок пообіцяв "ядерну парасольку" і візи з Росією

Тягнибок зареєстрував 190 тисяч доходу і джип Toyota Land Cruiser

Тягнибок витратить на виборчу кампанію мінімум 10 мільйонів

Тягнибок вимагає зробити річницю створення УПА державним святом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: